Головна  →  Новини  →  24 січня 2023

Деснянський район – найспортивніший в столиці!

Деснянський район – найспортивніший в столиці!

Деснянський район – найспортивніший в столиці – і це ще раз доведено! Протягом грудня 2022 року та січня 2023 року у нашому районі пройшли змагання з футболу, боксу, дзюдо, шахів, тхеквондо, грепплінгу, показові виступи поліцейських собак та конкурси з дресирування.

Усі заходи були реалізовані за ініціативи голови Деснянської райдержадміністрації Дмитра Ратнікова, у рамках проєкту «Спорт, що нас об’єднує» та організовані ДЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Всеукраїнського центру «Спорт для всіх», маркет-моллу «Даринок», Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА, Кінологічної служби Національної поліції Київської області.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та подарунками.

Відтак, спортивні змагання з різних видів спорту, ще раз довели, що – рух, фізкультура та спорт – це важлива частина повноцінного і гармонійного розвитку. Турбота про здоров’я дітей займає більшу частину часу батьків. А можливість займатися спортом – це відмінний спосіб дати дитині необхідне для організму навантаження. Для цього потрібно активно залучати діток до спортивного життя.

А ось під час показових виступів поліцейських собак та конкурсу з дресирування, молодші друзі показали вміння виконувати команди на відстані за умовними сигналами, шукати наркотики, валюту, зброю, затримувати порушників, долати перешкоди під час обстрілів та пожеж. Виступи службових собак завжди викликають ажіотаж серед присутніх. Так було і цього разу – глядачі жваво спілкувались з кінологами, захоплено спостерігали за роботою чотирилапих, фотографувались з ними та захоплено ділились враженнями.

Незважаючи на усі складнощі сьогодення, спорт допомагає боротися зі стресом та дає сили рухатися вперед!

Дякуємо нашим захисникам ЗСУ за можливість проводити спортивні заходи! Все буде Україна!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА