Головна  →  Новини  →  30 червня 2022

Як у спеку не залишитися без світла: поради ДТЕК Київські електромережі

Як у спеку не залишитися без світла: поради ДТЕК Київські електромережі

 

За прогнозами Укргідрометцентру на території Києва спостерігатиметься спекотна погода з температурою повітря, яка сягатиме позначок в понад +30 °C.

Через підвищення температури мешканці Києва активніше користуються кліматичними електроприладами. Це збільшує навантаження на локальні електромережі (квартир, будинків) та енергосистему столиці загалом. ДТЕК Київські електромережі підготував поради, які допоможуть пережити спеку та не залишитися без світла.

Для того, щоб не залишитися в спеку без світла ДТЕК Київські електромережі підготував поради раціонального електроспоживання:

-        надавайте перевагу електроприладам класу енергоефективності А, А+, А++, А+++;

-        не вмикайте одночасно в оселі усі енергоємні прилади;

-        за наявності в оселі декількох кондиціонерів, вмикайте його там де ви безпосередньо перебуваєте. Пам’ятайте що температура за вікном та в оселі не має різнитися більше ніж на 10°C;

-        оновлюйте електричні мережі у власних квартирах та будинках;

-        пам’ятайте, що електромережі вашої оселі та будинку в цілому спроектовані під споживання певного об’єму електропотужності. Його перевищення може стати причиною аварійного відключення. Цей об’єм зазначений у вашому договорі на розподіл, який ви уклали з ДТЕК Київські електромережі;

-        майте під рукою контакти електрика. Адже якщо сталася аварія і проблема всередині будинку, то це питання має вирішувати відповідальний за внутрішньобудинкову мережу (управляюча компанія, ОСББ, власник).

У разі зникнення світла через перевантаження: вимкніть усі енерговитратні прилади й увімкніть «автомат». Якщо продовжує вибивати світло, необхідно звернутися до електрика. Не намагайтеся здійснити ремонт самостійно, це небезпечно!

Повідомити про відсутність світла та аварійні ситуації на мережі ДТЕК Київські електромережі можна за телефонами: 1588 (для стаціонарних телефонів), +38 (044) 202 1588; +38 (067) 210 1588; +38 (050) 210 1588; +38 (073) 202 1588 або за допомогою повідомлень на сторінці у Facebook, чат-боту у Viber та Telegram.

 

За інформацією: ДТЕК Київські електромережі

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА