КМДА Київська міська державна адміністрація


13 травня 2022

Волонтерський рух Деснянського району

Волонтерський рух Деснянського району

 

Продовжуємо публікувати розповіді про волонтерів Деснянського району. Сьогодні наша історія про Юрія Верхмана. Юрій Якович – Голова комітету футболу людей з обмеженими можливостями Асоціації футболу м. Києва, а також є Президентом ГО «Спорт проти наркотиків» та керівником ГО «Жити творячи». В 2021 році пройшов до складу Громадської ради при Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації та очолив гуманітарний напрямок.

Юрій Верхман активно з перших днів війни почав займатися волонтерством. Спільно з Євгенієм Шкулієм керівником Громадського центром соціально-гуманітарної допомоги України почав реалізовувати важливі соціальні ініціативи. Також разом з ГО «Здорова нація – сильна країна» (керівник Олена Дзявулько) та представниками «Solidaritе Internahionalе France» постійно надає гуманітарну допомогу селищам Київської області, які постраждали від військової агресії рашистів; проводить онлайн-курс «Швидка адаптація до нового життя» для жінок, які через війну виїхали в іншій країні, та починають нове життя у м. Лілль (Франція).

Окрім цього, волонтер щороку 9 травня організовує покладання квітів футбольною громадою до пам’ятника полеглим футболістам під час Другої світової війни.

Юрій Верхман є одним з співорганізаторів благодійних футбольних матчів, які відбуваються на Центральній спортивній арені Деснянського району і сам не проти пограти у футбол. Брав участь у благодійному футбольному матчі між Командою Деснянського району та Зірками українського футболу. Був співорганізатором благодійного футбольного турніру для допомоги мешканцям селища Перемога Броварського району Київської області.

«Щодня ми намагаємося максимально допомогти людям, які потрапили у складні життєві обставини через війну», - зазначає Юрій Верхман.

Щира вдячність кожному волонтеру, хто всім серцем, помислами і справами вірить в Україну, в її перемогу і наближає цю довгождану мить! Все буде Україна!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.