КМДА Київська міська державна адміністрація


25 січня 2022

У Деснянському районі розширюється мережа закладів охорони здоров’я

У Деснянському районі розширюється мережа закладів охорони здоров’я

 

Заклад охорони здоров’я на вулиці Закревського, 101, який забезпечує комфорт і крокову доступність мешканців 20-го мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина»,  працює у штатному режимі.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини розташована на першому поверсі житлового будинку, розрахована на 75 відвідувань за зміну. Робота закладу передбачена у 2 зміни. Медичну допомогу населенню надають 4 сімейних лікаря та 2 лікаря-педіатра, які заключили декларації з населенням мікрорайону.

В амбулаторії, окрім надання первинної медичної допомоги, проводяться лабораторні та інструментальні дослідження, профілактичні щеплення, необхідні медичні та профілактичні процедури, відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Амбулаторія оснащена меблями та сучасним обладнанням відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України.

Амбулаторію сімейної медицини відвідали перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко та заступник голови Олександр Плясецький. Ірина Миколаївна та Олександр Віталійович поспілкувалися з медичним персоналом та мешканцями мікрорайону щодо роботи закладу.

ФОТОЗВІТПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.