Головна  →  Новини  →  3 грудня 2021

Добра воля, палке серце

Добра воля, палке серце

5 грудня в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день волонтерів. Це – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Це – саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи.

Волонтер – це мобільна армія України. Волонтери – люди, які мають колосальну енергію та вміють спрямовувати її на творення. Щодня завдяки їм реалізуються десятки проєктів в Україні. 

Саме завдяки українським волонтерам, їх шляхетній, активній позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла, зберегла незалежність.

Деснянська райдержадміністрація щиро вітає волонтерів зі святом!

Нехай Ваші доброта, чуйність повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Зі святом!

Слава Україні! Слава волонтерам України!

Довідково.

Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку – родин з міжнародних днів ООН. Присвячений людям, які займаються волонтерством.

Волонтери часто першими діють у кризові періоди, допомагаючи мільйонам вижити, незважаючи на ризики. Їхня робота підтримує нашу загальну людяність

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку», закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Міжнародний день волонтера відзначається багатьма неурядовими організаціями, громадянським суспільством та приватним сектором. Він також підтримується програмою волонтерів ООН.

З 2018 року Міжнародний день волонтерів зосереджується не лише на відзначенні волонтерства у всіх його аспектах, але й на висвітленні ролі, яку волонтери відіграють у побудові стійких громад. Нинішні підрахунки прирівнюють глобальну волонтерську робочу силу до 109 мільйонів штатних працівників. З них, 30% волонтерської діяльності відбувається офіційно, через організації, асоціації та групи і 70% - через неформальну взаємодію між людьми. Загалом, 60% неформальних волонтерів – жінки.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА