Головна  →  Новини  →  18 червня 2021

З нагоди Дня медичного працівника найкращі представники закладів охорони здоров`я Деснянського району були нагороджені Почесними грамотами та Подяками голови Деснянської райдержадміністрації.

Серед нагороджених – Олена Іванівна Кашпур, Тетяна Вікторівна Слащьова та Лариса Юліанівна Семенюк.

Всі жінки обрали професію медика за покликанням і вже протягом багатьох років їй вірно служать.

Олена Іванівна Кашпур

Лікар-педіатр філії №6 КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району Олена Іванівна Кашпур в медичній галузі працює більше 30 років. У закладі охорони здоров`я Деснянського району – 10 років.

Лікарем вирішила стати, маючи приклад мами, яка працювала медсестрою та старшої сестри-лікаря.

«Лікар – це перш за все поклик душі, покликання. У мене він з`явився дуже рано. Тому після закінчення школи вступила у Дагестанський медичний інститут. Так продовжила сімейну лікарську династію. Педіатр – особлива професія, адже лише знайшовши з дитиною контакт, у грі можна зробити огляд, призначити лікування. Скориставшись можливістю, вітаю колег із професійним святом. Бажаю всім нам розвитку медичної галузі для покращення обслуговування пацієнтів».

 

Тетяна Вікторівна Слащьова

Більше 18 років Тетяна Вікторівна Слащьова працювала медичною сестрою невідкладної медичної допомоги. Останні роки – медична сестра чергового кабінету КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Деснянського району.

Ще з першого класу невід`ємним атрибутом дівчинки була біла сумочка з червоним хрестиком. Любила грати у лікаря, надаючи допомогу іграшкам. Пізніше гра переросла у переконання стати справжнім медиком.

«Бувають дуже важкі випадки. Без чуйності та доброти не обійтися. Щастя, коли можеш допомогти людині одужати. Моя робота мені завжди подобалася, як би важко не було. Бажаю всім медичним працівникам напередодні свята здоров`я, благополуччя, мирного неба та поменше важких пацієнтів».

 

Лариса Юліанівна Семенюк

Лікар-отоларинголог дитячого Кабінету філії №5 «Консультативно-діагностичного центру» Деснянського району Лариса Юліанівна Семенюк більше 30 років допомагає маленьким пацієнтам бути здоровими та активними.

Ще в третьому класі у творі «Ким я хочу стати?», написала: «Лікарем».

«Сьогодні тридцятирічний досвід дуже допомагає у роботі. Але стояти на місці не можна. Змінюються діти, з`являються нові хвороби. Кожний рік – це новий етап у професії».

Вітаємо усіх медичних працівників Деснянського району з професійним святом!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39 (понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА