Головна  →  Новини  →  12 травня 2021

«Щасливі родини – скарб країни»

«Щасливі родини – скарб країни»

 

У Парку партизанської слави відбулося свято «Щасливі родини – скарб країни», яке приурочено святкуванню Міжнародного дня родини та Дня матері.

Організаторами свята стали Служба у справах дітей та сім’ї КМДА спільно з Київським міським центром соціальних служб, Київський міський центр «Родинний дім», Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда вручила Подяки Київського міського голови найактивнішим мамам та родинам, які прожили у шлюбі понад 45 років.

З Деснянського району були нагороджені багатодітна мама Аліна Андріївна Долженко, яка виховує трьох дітей, та дві родини: Марії Володимирівни і Олександра Михайловича Демченко, які прожили в шлюбі більше 48 років; Наталії Олексіївни і Олександра Павловича Конопльових, які прожили в шлюбі більше 60 років.

У рамках заходу працював інформаційний консультативний пункт щодо послуг для сімей м. Києва від соціальних працівників Київського міського та лівобережних районних центрів соціальних служб, а також консультативний майданчик із питань відповідального батьківства, усиновлення та різних форм сімейного виховання.

Також учасники могли побачити святкову концертну програму за участю обдарованих дітей, сімей та творчих колективів міста, побувати на творчій локації «Таткова майстерня» та фотовиставці «Міцні родини столиці». Окрім цього, діти та вихователі з дитячих будинків сімейного типу Києва взяли участь у сімейному квесті «Сімейні пригоди: відпочинемо разом!».

У День матері Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Відзначено 1 тисячу 19 українських жінок, з яких почесного звання «Мати-героїня» удостоєні 4 мешканки Деснянського району.

Всього у місті проживає близько 15 тисяч багатодітних родин і майже 700 матерів-героїнь.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА