Головна  →  Новини  →  21 квітня 2021

У Києві СБУ викрила на корупції посадовця Державної міграційної служби

У Києві СБУ викрила на корупції посадовця Державної міграційної служби

 

Як повідомили у Головному управлінні СБ України у м. Києві та Київській області ‒ Служба безпеки України викрила на системній корупції начальника відділу з питань тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області.

Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав з іноземців неправомірну вигоду за сприяння в отриманні посвідок на постійне проживання. Так, за $9 тис. посадовець обіцяв сприяння у отриманні документів трьом громадякам Ліванської Республіки.

Правоохоронці задокументували отримання посадовцем $3 тисяч – першої частини неправомірної вигоди.

Затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України поблизу торгівельного центру у Деснянському районі столиці одразу після одержання другої частини неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання про оголошення зловмиснику про підозру. Перевіряється можлива причетність посадовця до інших фактів вимагання грошей з іноземців.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури та за сприяння керівництва ЦМУ ДМС у місті Києві.

https://www.facebook.com/1505526149750574/posts/2562740760695769/

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]

Підписка на новини від Деснянської РДА