КМДА Київська міська державна адміністрація


15 березня 2021

У Деснянському районі пройшло практичне заняття із самозахисту «Умій себе захистити»

У Деснянському районі пройшло практичне заняття із самозахисту «Умій себе захистити»

 

А чи вмієш ти себе захистити у критичній ситуації? Нехай відповідь на це запитання ніколи не знадобиться дізнатися деснянцям у повсякденному житті, але корисними навичками необхідно оволодіти.

Тому вихідними Управління молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації провело тренінг «Школи молодого лідера» на базі СК «Аматор» з практичного заняття із самозахисту «Умій себе захистити».

Під час заходу учасники здобули практичні навички (прийоми) з самозахисту від директора Деснянського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», майстра спорту Ігоря Погребного та тренера Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 14 Деснянського району Шурхата Халматова, поради психолога і провели бесіду з інспектором сектору ювенальної превенції Деснянського Управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві, майора поліції Софії Янковської.

Учасники заходу отримали гарний настрій, нових друзів та безцінні знання.

Довідково.

«Школа молодого лідера» – це проєкт, що реалізовується в рамках розвитку неформальних форм роботи з молоддю Деснянського району міста Києва.

З учасниками проєкту працюють освiченi лектори: представники органів державної влади, тренери спортивних клубів, керівники, члени та волонтери громадських організацій.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.