Головна  →  Новини  →  6 листопада 2020

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за жовтень 2020 року

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за жовтень 2020 року

Основні напрямки та показники роботи
Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
за жовтень 2020 року

 

Управління праці та соціального захисту населення

(надалі - Управління)

В межах встановлених правил подовженого періоду адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2О та визначених Урядом карантинних зон, основна діяльність Управління  у звітному періоді здійснювалась в штатному режимі  з обмеженим  доступом  щодо здійснення особистого прийому громадян та в закритому доступі для громадян, у зв’язку з підтвердженими захворюваннями державних службовців Управління на COVID-19.

 В роботі задіяні моделі онлайн/офлайн діяльності з використанням  Інтернет - ресурсів та електронних засобів комунікації, формати  a&q, outsideта через скриньку,  працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку.

В період 01-27.2020 до Урядового контактного центру Урядова «гаряча лінія» 1545 та КБУ «Контактний центр міста Києва» надійшло 111 звернень від громадян з питань соціального захисту, всього за період з 01.04.2020  по  27.10.2020 в Управлінні опрацьовано 8327 звернень.

У звітному періоді за напрямами основної діяльності досягнуто таких результатів:

Призначення державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми

Призначено різні види державної соціальної допомоги 1346 сім'ям з дітьми.  Загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила -  16923. З метою посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми, в Управлінні організованаробота по призначенню згаданої допомоги, на обліку перебуває  4 особи.

В Управлінні на обліку перебувало 1151 особових справ  багатодітних сімей, які  мають право на отримання допомоги   у  розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету  у вигляді субвенції до місцевих бюджетів/ надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною.

Призначення житлових субсидій

Розраховано житлових субсидій для 12503 домогосподарств на суму 13 169 296 грн. У січні - вересні 2020 року проведено 10 засідань Комісії з розгляду спірних питань щодо призначення пільг та субсидій.

Відшкодування пільг

На обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, згідно з чинним законодавством України перебувало20069 пільговиків, здійснено нарахування пільг на загальну суму 16 208 051 грн.

Відшкодування соціальних стипендій

Управління здійснює виплати соціальних стипендій, призначених студентам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які навчаються за денною формою за державним замовленням, нараховані та виплачені соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів на суму 494 302 грн. 

 

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, у визначеному періоді в ДП ІОЦ єдиної Web - орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» в  Деснянському районі м. Києва обліковано 15087 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території,  районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  з них  10738 - сімей,  працездатних осіб - 7018, пенсіонерів - 2913, 478 ‒  осіб  з інвалідністю,   2990 - діти.

Соціальний захист осіб, постраждалих
 внаслідок аварії на ЧАЕС

 На обліку перебувало 18035 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2658 - діти. У звітному періоді призначено первинно  7499  компенсаційних  виплат/оздоровлення, відповідно до заяв, які надійшли через скриньку або електронні засоби комунікації.

Забезпечення санаторно-курортного лікування
пільгової категорії громадян

Видано безкоштовно 428 путівок  у  санаторно-курортні заклади, з них оздоровлено: ветеранів війни - 62 (особи); осіб  з інвалідністю загального захворювання - 209; ветеранів праці - 157 (осіб).

 В контексті механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції, станом на 25.09.2020 розроблено та укладено 69 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.  

У рамках  виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки», з метою забезпечення санаторно-курортного лікування  визначеної категорії киян видано 156 путівок  (63 - дорослі, 93 - дитячі) для оздоровлення дружин та дітей до 14 років учасників антитерористичної  операції.

Забезпечення  технічними засобами реабілітації

Відповідно до постанови Уряду від 14 березня 2018 року № 238  «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки  та кріслами колісними здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством та особою з інвалідністю, дитиною з інвалідністю, іншою особою або їх законними представниками

В Управлінні укладено такі договори:

/тристоронній договір:

- 84 договори на забезпечення протезом верхньої/ нижньої кінцівки/ ортезом шарнірним на нижню кінцівку;

- 126 договорів про забезпечення кріслом колісним

/двосторонній договір: Про забезпечення технічними  та іншими засобами реабілітації (крім протезів верхніх та нижніх кінцівок)

-                 24 договори щодо малої механізації;

-                 12 договорів на технічні засоби (палиці, милиці);

-                 1 договір на засоби пересування;

-                 28 на ортопедичне взуття;

-                 19 на протезно-ортопедичні вироби;

-                 7 на протези молочної залози;

-                 4/3 на ремонт протезно-ортопедичних виробів /крісел колісних

За період січень - вересень 2020 року в Централізованому банку осіб з інвалідністю сформовано 2876 електронних направлень на забезпечення технічних та інших засобів реабілітації.

Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам

В рамках виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки»  з початку року надано матеріальну допомогу  1024 малозабезпеченим особам на суму 2 623 237,40 грн /середній розмір допомоги складав 2562,00 грн/особу.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам,
які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 15 особам /всього 392 особи, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату - 28 особам/всього 211 осіб. 

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій,
органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

У звітному періоді перевірено 57 пенсійних справа/всього 2444,  у тому числі, 89 пенсійних справ, по яких прийняте рішення про перерахунок пенсій.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги
«пакунок малюка»

Постановою Уряду від 29.07.2020 № 744 затверджено Порядок та умови реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020 - 2021 роках», спеціалістами Управління призначено грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» ‒ 226 особам.

 В розрізі виконання завдань основної діяльності Управління організована робота щодо надання послуги з догляду за дитиною до трьох років«муніципальна няня», призначена компенсація такої послуги/ всього оформлено 897 заяв.

Комплекс реєстраційних послуг для новонароджених Є-Малятко

Відповідно до заяв, які надійшли через електронні засоби комунікації, опрацьовано 342 звернень/заяв щодо призначення допомоги при народженні дитини.

Організація проходження альтернативної (невійськової)
служби громадянами  Деснянського району міста Києва

Під час проведення осіннього призову громадян на  строкову військову службу, направлено 1 особу на проходження альтернативної невійськової служби до Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району міста Києва.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва (надалі - Територіальний центр) 1420 осіб, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували надання соціальних послуг, отримали 22192 соціальних послуг/71984 заходів, з них виявлено та взято на обслуговування 19 осіб.

З метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, працює «гаряча лінія» фіксованого телефонного зв’язку.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома 798 особам похилого віку та особам з інвалідністю надано 6765 соціальних послуг догляду вдома/33211 заходів з придбання і доставки продовольчих, промислових та господарських товарів, медикаментів, допомоги у приготуванні їжі, прибирання житла, організації харчування, догляду за ліжкохворими, в тому числі 23 особам на платній основі надано 294 послуги догляду вдома/340 заходів на загальну суму 21,1 тис. грн.

     Відповідно до укладених договорів на підставі визначених індивідуальних потреб 759 громадянам надано 1769 соціальних послуг представництва інтересів/3478 заходів щодо забезпечення супроводу у медичні заклади, відвідування у лікарнях, надання допомоги з оплати комунальних послуг, оформлення документів із соціально-правових питань, сприяння в отриманні адресної натуральної та грошової допомоги.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування 29 громадянам надано 74 соціальні  послуги консультування /248 заходів  та 254 особам 1095 послуг соціальної адаптації /1089 заходів. На базі відділення в  «Університеті третього віку» працівниками та волонтерами на 5 факультетах проведено 79  дистанційних онлайн/занять з використанням Інтернет – ресурсів та 4 заняття на вуличних спортивних майданчиках на спеціально обладнаних локаціях з тренажерами.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 1 112 особам, які перебувають на обслуговуванні у Територіальному центрі,  надано 2 600 соціальних послуг натуральної допомоги за місцем проживання на загальну суму 215,6 тис. грн, а саме: 4 особам - 84 послуги з доставки гарячого харчування за власні кошти, 772 особам - продукти харчування від благодійників, 75 послуг з ремонту одягу, 147 послуг перукаря, 41 послугу тесляра тощо.

За рахунок коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки» 18 малозабезпеченим громадянам та особам з інвалідністю надано послуги з натуральної допомоги у вигляді гарячого харчування на загальну суму 20,6 тис. грн. Продуктові набори до Дня людей похилого віку та Дня ветерана отримали 1 100 осіб похилого віку, які перебували на обслуговуванні на загальну суму 173,8 тис. грн, постільну білизну отримали 3 особи на суму 1,6 тис. грн.

Соціальні та реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю

Денний догляд

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 29 дітям, які відвідують групи денного перебування повного та неповного дня надано 452 соціальних послуги денного догляду (3 616 заходів, а саме: організація денного відпочинку (сну), організація харчування та допомога у прийнятті їжі; допомога при пересуванні у приміщенні відділення (за потреби); спостереження за станом здоров'я, формування та підтримка навичок самообслуговування; надання психологічної підтримки; сприяння в організації денної зайнятості, дозвілля).

Також 16 дітей отримали 345 послуг із транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі.

Реабілітація та медичний супровід

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 52 дітям відповідно до індивідуальних програм реабілітації надано 5 902 послуги (17 386 заходів) з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

Привітання ювілярів-мешканців Деснянського району

У вересні місяці 2020 року відбулося привітання одного ювіляра з 95-річчям, трьох ювілярів з 90-річчям, чотирьох ювілярів з 85-річчям та  чотирьох ювілярів з 80-річчям - мешканців Деснянського району, які отримали вітальні листівки.

 

 

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 12.12.2019 № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.10.2020 № 540 «Про внесення змін до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.02.2020 № 73 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2020 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» по галузях «Освіта» та «Фізична культура і спорт» передбачено видатки на виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району в сумі 88 954,4 тис. грн. Станом на 30.10.2020 освоєно 66 774,7 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі  1 153,7 тис. грн.)

По галузі «Освіта» кошти в сумі 87 169,4 тис. грн. передбачено на:

- капітальний ремонт місць загального користування в 17-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 34, 39, 136, 170, 175, 301, 508, 512, 519, 689, 744, 755, 757, 768, 770, 784, 797) та в 16-ти закладах загальної середньої освіти (Гімназія «Троєщина», ЗЗСО №№ 23, 39, 119, 189, 192, 213, 218, 238, 249, 276, 293, 301, 307, 312, Вечірня (змінна) школа №18) на загальну суму 14 076,4 тис. грн. У всіх закладах, крім ЗДО №№519, 755, 757, 770 роботи завершено. В ЗДО №№519, 755, 757, 770 проходять  процедури укладення договорів. Станом на 30.10.2020 освоєно 12 953,7 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 394,1  тис. грн.);

-                 відновлення груп в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 745, 758) на суму  1 006,1 тис. грн. В ЗДО № 745 роботи завершено. В ЗДО № 758 виконано проектні роботи. Станом на 30.10.2020 освоєно 995,1 тис. грн;

-                 відновлення роботи закладу (ДНЗ № 782) на суму 5 700,0 тис. грн. Проведено коригування проектно-кошторисної документації в межах кошторисних призначень. Роботи тривають. Станом на 30.10.2020 освоєно 4 876,3 тис. грн;

-                 капітальний ремонт харчоблоків у 12-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 34, 83, 91, 111, 165, 512, 519, 569, 776, 784, 812) та в 25-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 119, 190, 207, 213, 218, 238, 247, 250, 251, 259, 264, 275, 276, 277, 282, 292, 293, 294, 300, 301, 308, 311, 312, 313, 320) на загальну суму 29 115,2 тис. грн. В 5-ти ЗДО (№№ 34, 83, 165, 512, 784) 24-х ЗЗСО (№№ 119, 190, 213, 218, 238, 247, 250, 251, 259, 264, 275, 276, 277, 282, 292, 293, 294, 300, 301, 308, 311, 312, 313, 320) роботи завершено. В ЗЗСО №207 роботи тривають. В 6-ти ЗДО (№№ 15, 91, 519, 569, 776, 812) і 3-х ЗЗСО (№№213, 238, 308) кошти для проведення проектних робіт передбачено Розпорядженням від 22.10.2020 № 540. В ЗЗСО № 292 та ЗДО №111 виконано проектні роботи. Станом на 30.10.2020 освоєно 27 708,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт покрівель в 10-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 91, 94, 111, 125, 512, 519, 520, 745, 780, 781), в 6-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 213, 218, 277, 292, 300, 312) та в 1-му закладі позашкільної освіти (ЦДЮТ) на загальну суму 9 853,3 тис. грн. У 9-ти ЗДО, 5-ти ЗЗСО (№№ 213, 218, 277, 300, 312) та ЦДЮТ роботи завершено. В ЗЗСО №292  роботи тривають. В ЗДО № 111 проходить  процедура укладення договору. Станом на 30.10.2020 освоєно 5 985,5 тис. грн;

-                 капітальний ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями в 2-х закладах загальної середньої освіти (СНВК «Київські Каштани», ЗЗСО № 189) на суму 1 769,8 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 546, тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 537,5  тис. грн);

-                 капітальний ремонт інженерних мереж та МІТП в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 111, 776) та в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 147) на загальну суму 1 400 тис. грн. В усіх закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 367,0 тис. грн;

-                 капітальний ремонт фасаду (підсилення основ фундаменту та фасаду) в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 752) на  суму 630 тис. грн. Завершено коригування проектно-кошторисної документації та повторне проходження комплексної експертизи. Здійснюються організаційно-правові заходи щодо перерозподілу коштів на заміну вікон в інших ЗДО. Станом на 30.10.2020 освоєно 30,3 тис. грн;

-                 капітальний ремонт пралень в 5-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 12, 301, 721, 743, 796) на суму 1 755,3 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 602,1 тис. грн (з них на реєстрації в казначействі 222,1  тис. грн);

-                 капітальний ремонт будівель та прибудинкової території в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО №742) та в 1-му закладі загальної середньої освіти - проектні роботи (ЗЗСО № 282) на загальну суму 4 850,0 тис. грн. В ЗЗСО № 282 проектні роботи завершено. В ЗДО №742 проходить процедура укладення договору. Станом на 30.10.2020 освоєно 349,2 тис. грн;

-                 капітальний ремонт (заміна вікон) в 4-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 152, 218, 320, Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»), в 7-ми закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 39, 743, 459,744, 752, 758, 767) та в Управлінні освіти на загальну суму 4 440,0 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 594,3 тис. грн;

-                 капітальний ремонт вхідної групи в 1-му закладі загальної середньої освіти (СНВК «Київські Каштани») на суму 100,0 тис. грн. Кошти будуть направлені на заміну вікон в даному закладі;

-                 капітальний ремонт їдалень в 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 270, 306) на суму 1 578,7 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 575,6 тис. грн;

-                 капітальний ремонт стадіонів та спортивних майданчиків у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 250, 293) на суму 5 664,0 тис. грн. В ЗЗСО №293 завершено проектні роботи. В ЗЗСО №250 проходить процедура укладення договору. Станом на 30.10.2020 освоєно 402,1 тис. грн4

-                 безбар’єрне середовище (капітальний ремонт вхідних груп зі встановленням пандусів) у 2-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО № 212, Вечірня (змінна) школа №18) на загальну суму 785,0 тис. грн. В обох закладах роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 782,2 тис. грн;

-                 реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 4 445,6 тис. грн, а саме:

  • проєкт громадського бюджету № 41 «Ремонт та облаштування футбольного майданчика гімназії № 283» на суму 2 966,1 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 2 897,3 тис. грн;
  • проєкт громадського бюджету № 658 «Капітальний ремонт харчоблоку в школі № 306» на суму 1 479,6 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 1 450,7 тис. грн.

 

По галузі «Фізична культура і спорт» кошти в сумі 1 785 тис. грн. передбачено на:

- капітальний ремонт фасаду в 1-му закладі позашкільної освіти (ДЮСШ №14) на суму 1 268,5 тис. грн. Роботи тривають. Станом на 30.10.2020 освоєно 847,4 тис. грн;

-                 капітальний ремонт асфальтового покриття в 1-му закладі позашкільної освіти (ДЮСШ №14) на суму 448,3 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 30.10.2020 освоєно 298,3 тис. грн;

-                 капітальний ремонт огорожі в 1-му закладі позашкільної освіти (ДЮСШ №14) на суму 68,2 тис. грн. Проходить процедура укладення договору.

 

 

Управління культури, туризму

та охорони культурної спадщини

Відповідно до рішення Київської міської ради від 13.12.2018 № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік» по галузі «Культура» на 2020 рік виділено коштів загального фонду 7152,76 тис. грн. та 8944,44 тис. грн. коштів спеціального фонду (бюджету розвитку).

Протягом жовтеня  поточного року закладами культури, що знаходяться у підпорядкуванні Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації було витрачено коштів в сумі загального фонду  294,341 тис. грн. та спеціального фонду (бюджет розвитку) 359,064 тис. грн.

Централізованою бібліотечною системою проведено низку заходів в онлайн-режимі  а саме: 15 майстер-класів, 6 зустрічей з письменниками, 10 віртуальних екскурсій, 6 відеозаписів читання в голос для дітей, 4 консультації психологів та 4 тренінги для саморозвитку, 5 інформацій про пам’ятні дати, 4 еко-уроки, взято участь у 5 творчих заходах району.

Вихованці шкіл мистецтв району взяли участь у 14 творчих заходах міста, отримали 16 нагороди всеукраїнського рівня.

03 жовтня 2020 пройшов другий  Фестиваль вуличного мистецтв  «STREET ART and MUSIC FESTIVAL» якій пройшов  в парку «Мій парк». Свій талант у цей день деснянцям дарували вихованці Школи мистецтв ім. Леонтовича, Дитячої музичної школи № 24, Київської дитячої школи мистецтв № 3. Заспівати, станцювати, намалювати, зіграти на музичному інструменті мали змогу і просто відвідувачі парку, які завітали на Фестиваль. Для гостей свята бібліотекарі організували: зону голосних читань з книжками та періодичними виданнями, активний відпочинок з майстер класами, вікторинами.

З 16 жовтня 2020  відкрилась  виставка живопису Юрія Базавлука «Пори року» і триватиме до 06 листопаду 2020  в муніципальній Галереї мистецтв за адресою: вул. Теодора Драйзера, 6. Кожна робота Юрія Базавлука сповнена емоцій, випромінює енергію. Композиція, відчуття кольору безпомилкові. Без сумніву, навіть в паризькому музеї д’Орсе полотна нашого митця викликали б таке ж захоплення, як і роботи класиків.

 

 

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

- Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ( далі - ДЦФЗН «Спорт для всіх»);

- Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку  м. Києва  на 2020 рік, бюджетні асигнування по галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) :

- капітальних ремонтів:

Заплановано (бюджетний запит) – 5660,6 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 5165,8 тис. грн.

Стан освоєння 91,3%.

-  спортивне обладнання  в сумі – 400,00 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 397,0 тис. грн.

Стан освоєння 99,3%,

Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»:

Заплановано (кошторис) – 4360,6 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 3866,6 тис. грн.

Стан освоєння 88,7 %.

- Кап. ремонт спортивного майданчику вул. Мілютенка, 44 - 2800,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 2506,2 тис. грн.

Стан освоєння 89,5 %.

- Проектні роботи по спортивним клубам на загальну суму 200,0 тис. грн.:

- «Центр східних єдиноборств» вул. Лифаря, 20 - 50,0 тис. грн.

- «Браво» вул. Радунська, 54-а - 50,0 тис. грн. - «Атлетизм» вул. Бальзака, 12 - 100,0 тис. грн.

- Проєктні роботи по спортивному майданчику по вул. Бальзака, 54-а - 200,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 199,8 тис. грн.

Стан освоєння  99,9 %.

- Кап. ремонт підвального приміщення пр. Маяковського, 26А – 1160,6 тис. грн. Освоєно коштів (фінансування) – 1160,6 тис. грн.

Стан освоєння 100 %.

Центр навчання плаванню Деснянського р-ну м. Києва вул. Миколи Закревського, 67 А – 1300,0 тис. грн.,  фінансування заплановано з червня по серпень 2020 року:

Освоєно коштів (фінансування)  –1299,2 тис. грн.

Стан освоєння 99,9%

- капітальний ремонт приміщення –609,4 тис. грн.Профінансовано –609,4 тис. грн. (100%)

- капітальний ремонт  фасаду -   690,6 тис. грн. Профінансовано – 689,8 тис. грн. (99,9%)

Проведення спортивно-оздоровчих та молодіжних заходів.

Протягом звітного періоду Управлінням та  Деснянським районним у місті Києві Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  проведено  та взято учать у спортивно-масових  та   молодіжних - заходів, а саме:

Другий тур Першості з футболу Деснянського району м. Києва «Ліга дворового

Футболу» серед дорослих,

Відкритий Кубок Деснянського району м. Києва з ловлі риби на фідер,

Фінальні ігри та церемонія нагородження Першості з футболу Деснянського

району м. Києва «Ліга дворового футболу» серед дорослих,

Другий щорічний турнір з футболу до Дня захисника України «Кубок Непереможних»,

Відкрита першість Деснянського району з футболу серед дитячо-юнацьких футбольних команд м. Києва.

Проведення Круглого столу «Молодіжні громадські ініціативи».

 

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

ЦНАП Деснянського району на період запровадженого карантину приймає точно на призначений день і час виключно за попереднім записом.

У ЦНАП приймаються заяви від відвідувачів за принципом екстериторіальності. За цим принципом за жовтень було прийнято  251 заяву, в тому числі з питань реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб – 245 заяв  та з оформлення комплексної послуги по народженню дитини – 2 заяви. Всього, за жовтень, станом на 30.10.2020,  зареєстровано 8640 справ.

20.10.2020 у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози адміністратори Деснянського ЦНАП долучились до руху з інформування громадян про це захворювання та про своєчасність звернення за медичною допомогою.

Оновлено роздаткові матеріали щодо варіантів можливості попередньої реєстрації в електронну чергу з зазначенням контактних телефонів для отримання консультацій.

З метою організації зворотного зв'язку з отримувачами послуг, напередодні виборів було організовано додаткове сповіщення, шляхом телефонного зв’язку, з інформуванням заявників щодо готовності паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.

Для зручності в орієнтуванні відвідувачів у приміщеннях ЦНАП, було оновлено нумерацію кабінетів.

Навчання персоналу:

- з метою підвищення компетенції адміністраторів щодо юридичного захисту своїх прав юристом Каморною І.Г. проведено семінар з питань: прихована фото- та відеозйомка посадових осіб; випадки у яких потрібна згода особи, яку фотографують; форма у якій фотограф має отримати дозвіл; відповідальність фотографа за використання зображень людей без їхньої згоди; захист своїх прав, тощо;

- 29.10.2020 проведено семінар на теми «Професійне вигорання» та «Робота з конфліктним заявником». Його провела соціальний педагог Овсієнко Н.Ф. Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району.

Для створення безпечного середовища та запобігання нещасним випадкам, з метою привернення уваги водіїв та перехожих було пофарбовано бетонні полусфери (антипарковки) на прилеглій території філії ЦНАП (просп. Лісовий, 39А).

З метою збереження естетично-привабливого вигляду та задоволення потреб відвідувачів, що приїжджають на велосипедах, у філії ЦНАП пофарбовано велопарковку.

Для створення затишної обстановки, в залі прийому (просп. Маяковського, 29) було оформлено фото-виставку «Історія родини». На виставці було представлено понад 100 чорно-білих фотографій 19, 20 ст. з власних сімейних архівів працівників ЦНАП.

З метою забезпечення комфортного середовища для отримувачів послуг у приміщеннях ЦНАП облаштовано тематичні фотозони «Осінь».

Покращення значень окремих показників оцінки діяльності ЦНАП:

Деснянський ЦНАП першим у м. Києві отримав доступ до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Порталу Дія» для надання комплексної послуги «є-Малятко» та був готовий приймати відвідувачів на дану послугу.

 

 

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки».

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. З початку поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 44529 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 23376 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 30.10.2020 – 280300, що становить 76,0%.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 30.10.2020 протестовано за допомогою швидких тестів 2838 осіб, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 32 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

З 01.04.2020 стартував ІІ етап медичної допомоги – надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в закладах охорони здоров’я, які зареєстровані в єдиній медичній системі  е-Healt та заключили угоду на медичне обслуговування з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій.

Закладом, фахівці якого надають амбулаторну вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу пацієнтам на території Деснянського району за направленням сімейних лікарів та лікарів-педіатрів, є КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району м. Києва.

 

 

Відділ контролю за благоустроєм

та збереженням природного середовища

Спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської РДА щоденно проводиться обстеження території Деснянського району на предмет дотримання Правил благоустрою міста Києва, зокрема належного санітарно-технічного стану, унеможливлення виникнення несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання піскомету та листя. В разі виявлення порушень, порушникам вносяться приписи та/або складаються протоколи про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 152 КУпАП.

Відтак, у жовтні, відділом було організовано роботи по прибиранню місць періодичного утворення несанкціонованих навалів сміття, зокрема по просп. Лісовому, 25, вул. Архітектора Ніколаєва, вул. Біломорській, вул. Братиславській, 3, вул. Крайній, 3, вул. Закревського, 49/1, вул. Драйзера, вул. Червоноткацькій, 93, перетин вул. Віскозної та Магнітогорської, вул. Деснянській (ммпз Троєщина) та у Биківнянському лісі.

Також, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища спільно з відповідальними балансоутримувачами територій періодично проводиться робота по виявленню та ліквідації написів, що пропагують вживання наркотичних речовин, на фасадах будівель, зокрема в жовтні було ліквідовано написи по просп. Маяковського, вул. Бальзака, 6, вул. Каштановій, 13-А, вул. Закревського, 13, 19-В, просп. Маяковського, 43-45.

Крім того, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації щоденно, з дотриманням індивідуальних санітарних норм безпеки приймається участь у проведенні рейдів по дотриманню карантинного режиму, пов’язаного зі спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Складаються протоколи про адміністративні правопорушення за  ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) та за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

 

 

Управління житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.02.2020 № 73 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 309 обʼєктах на суму 163 613,28 тис.грн.

Відповідно до актів виконаних робіт виконано роботи на 157об’єктах.

Станом на 30.10.2020 профінансовано робіт на 145 481,75 тис.грн, виконано робіт на 145 481,75 тис.грн., а саме:

-          заміна вікон – 15 343,71 тис.грн.;

-          капітальний ремонт покрівлі – 5 855,33 тис.грн.;

-          капітальний ремонт сходових клітин – 17 756,53 тис.грн.;

-          капітальний ремонт інженерних мереж ХВП, ГВП, ЦО, каналізація – 3 378,49 тис.грн.;

-          капітальний ремонт з утеплення фасаду – 22 358,17 тис. грн.;

-          капітальний ремонт асфальтового покриття та внутрішньоквартальних проїздів – 58 950,13 тис.грн;

-          капітальний ремонт вхідних груп – 1 689,90 тис.грн.;

-          облаштування спортивних майданчиків – 6 455,86 тис.грн.;

-          облаштування ігрових майданчиків – 1 634,69 тис.грн.;

-          капітальний ремонт ліфтів – 9 544,30 тис.грн.;

-          громадські проєкти – 2 514,59 тис.грн.

 

 

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

У жовтні 2020 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму 1 490,58 тис.грн, а саме:

- проведено ремонт покрівлі в 11 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 2 414 кв.м на суму 653,39 тис. грн.;

- проведено ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, теплопостачання, каналізації (заміна труб та запірної арматури) в 11 будинках на суму 697,79 тис. грн.;

- зроблено герметизацію стиків зовнішніх стінових панелей у 8 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 1 110 м.пог. на суму 139,40 тис. грн.

Також, за рахунок коштів підприємства встановлено 127 енергозберігаючих освітлювальних приладів в 1 житловому будинку.

 

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У жовтні 2020 року проведено роботи із висаджування цибулинних квітів 2,65 тис. шт.

Проведено роботи із санітарної обрізки дерев – 297 шт., кущів – 2034 шт.

Проведено покос газонів на площі 46 га.

Ліквідовано сміттєзвалищ – 1 шт.

Встановлено обмежувальні стовпчики 38 шт. з метою унеможливлення заїздів автомобілів на зелену зону, встановлено нові лави – 4 шт., урни – 4 шт. відремонтовано 37 шт. лав, елементів на спортивних майданчиках 3 шт. та 15 шт. елементів на дитячих майданчиках.

Підприємство приймало участь у  міській виставці квітів на Співочому полі на тему «Світу солодощів».

Під час проведення робіт з капітальних ремонтів, проведено роботу з відновлення та влаштування газонів в сквері між будинками на просп. Маяковського, 15-б та  вул. Бальзака, 14.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА