Головна  →  Новини  →  9 липня 2020

Щодо ситуації, яка склалася навколо тимчасової огорожі біля ТД «Фестивальний»

Щодо ситуації, яка склалася навколо тимчасової огорожі біля ТД «Фестивальний»

 

Під час обстеження території Деснянського району спеціалістами профільних служб було виявлено розміщення паркану біля ТД «Фестивальний» по просп. Маяковського, 43/2.

В ході перевірки правомірності його розташування керівництвом ПАТ «ТОДЕФ» (ТД «Фестивальний») було надано контрольну картку № 12030078-Дс, видану Департаментом міського благоустрою КМДА з терміном дії до 22.07.2020 року на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення, у зв’язку із встановленням тимчасової огорожі.

Керівництво району взяло це питання під особистий контроль і сприяє його вирішенню. Відтак, Деснянською райдержадміністрацією було направлено лист до Департаменту міського благоустрою КМДА щодо опрацювання питання відповідності фактичного розташування паркану до меж зазначених при оформленні тимчасової картки, а також з проханням щодо необхідності демонтажу самовільно встановленої тимчасової споруди біля зазначеного паркану. Також інспектором було винесено припис щодо необхідності термінового демонтажу даної тимчасової споруди силами власника з подальшим відновленням благоустрою.

Додатково, в рамках співпраці районної влади та Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, сьогодні було проведено спільну виїзну нараду із залученням представників Деснянського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві, профільних служб Деснянської райдержадміністрації із запрошенням керівництва ПАТ «ТОДЕФ» для вирішення ситуації, що виникла.

За результатами наради прийнято рішення щодо переміщення тимчасової огорожі з метою забезпечення вільного пересування пішоходів, функціонування двох аварійних виїздів, а також необхідності прибирання сміття на прилеглих територіях.

Питання дотримання меж відведеної земельної ділянки ПАТ «ТОДЕФ» опрацьовується.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА