Головна  →  Новини  →  7 липня 2020

Майже 4 тисячі першачків зараховано до закладів освіти Деснянського району

 

1 липня у школах Деснянського району та міста завершився прийом документів до перших класів. Школи Деснянського району очікують на майже 4 тисячі першокласників.

Майже 99% родин уже визначились із конкретним місцем навчання своєї дитини. Третина з них скористалася гарантованим правом першочергового зарахування.

За інформацією Управління освіти Деснянської райдержадміністрації після першого етапу зарахування у школах залишилося 556 вільних місць. Батьки можуть ознайомитись із інформацією про наявність таких місць на вебсайтах шкіл.

Як минулого, так і цього року, право на гарантоване зарахування мали діти з сімей, що проживають на території обслуговування школи, мають старших братиків/сестричок – учнів обраного закладу або ж є випускниками дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти чи є дитиною працівника обраної школи.

Довідково.

Процедура жеребкування «за правом вибору» в закладах освіти відбуватиметься 9 липня. Після цього етапу школи знову опублікують кількість наявних місць та продовжать прийом документів до перших класів.

Фото з відкритих джерел.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА