Головна  →  Новини  →  29 травня 2020

Останній дзвоник сьогодні пролунав для 37 тисяч 303 учнів закладів освіти Деснянського району

Останній дзвоник сьогодні пролунав для 37 тисяч 303 учнів закладів освіти Деснянського району

 

Навчальний рік 2019-2020 завершено і сьогодні останній дзвоник пролунав для 37 тисяч 303 учнів закладів освіти Деснянського району, серед яких 3 тисячі 29 – випускники 9-х класів і 1 тисяча 848 – випускники 11-х класів.

На жаль, карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування останнього дзвоника змінився на онлайн.

Та навіть пандемія не в силах скасувати це свято, адже позаду – рік навчання. Цього дня учні та педагоги шкіл Деснянського району підготували та провели це свято у новому незвичному форматі. Під час онлайн-конференції пролунали вітання, теплі слова про школу, вчителів, учнів та батьків, які особливо важливі для кожного цьогоріч.

«Дистанційне навчання, яке було організовано під час карантину, стало справжнім випробуванням для педагогів, учнів, батьків. Щира вдячність педагогам за творчий пошук, інноваційний підхід у навчанні, турботу і знання, які вони віддавали своїм вихованцям; учням та батькам, за їх терпіння та опанування освітнім процесом самотужки. Відео-вітання зі святом, теплі слова вдячності, які звучать сьогодні від учнів та їх батьків на адресу вчителів, рідної школи – особливо цінні для нас. Бажаємо усім учасникам освітнього процесу відпочити за літні місяці, а випускникам обрати свій життєвий шлях та стати гідними громадянами нашої держави», – говорить начальник районного Управління освіти Тамара Постолюк.

Випускники Деснянського району вітають зі СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА – 2020:

https://www.facebook.com/watch/?v=556983748520690

 

Пропонуємо також Вашій увазі відео-вітання учнів Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-го ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького»: http://nvk39.kiev.ua/svyato-ostannogo-dzvonika-2020/

Більше відео-вітань можна переглянути https://www.facebook.com/ruodesn.gov.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА