КМДА Київська міська державна адміністрація


22 травня 2020

У Деснянському районі почали готувати заклади освіти до нового навчального року

У Деснянському районі почали готувати заклади освіти до нового навчального року

 

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Давид Шатірішвілі познайомився з керівниками закладів освіти району та разом із заступником голови Іриною Алєксєєнко перевірив як готуються заклади освіти до нового навчального року.

Зустріч відбулася за участю керівників навчальних закладів та представників підрядних організацій. У ході наради перевірили фактичне виконання робіт у ДНЗ №№ 136, 170, 782 та школи №№ 259 та 277.

«На всіх об’єктах закладів освіти роботи знаходяться на різній стадії виконання, проте завершення робіт має відбутися заздалегідь, а не 31 серпня» ‒ зазначив очільник Деснянського району Давид Шатірішвілі.

Так, у ДНЗ №№ 136 та 170 проводять капітальний ремонт місць загального користування. За інформацією представника підрядної організації, роботи в ДНЗ № 136 виконані на 60 % та планують завершити до 1 червня. А у ДНЗ № 170 з понеділка розпочнуть вивозити будівельне сміття.

У школах №№ 259 та 277 триває капітальний ремонт харчоблоку. За інформацією представника підрядної організації, у школа № 259 планують закінчити роботи за півтора місяці. Тут виконують демонтаж, стяжку, викладають плитку та ведуться інші роботи. Директор школи Олександр Юрко розповів про закупівлю нової роздаткової лінії необхідної для запуску в закладі мультипрофільного харчування, нових парт та меблів для перших класів «НУШ». Усі роботи в закладі освіти планується завершити до 15 серпня.

Також присутні перевірили хід робіт з капітального ремонту ДНЗ № 782. Як повідомила начальник Управління освіти Тамара Постолюк, вартість цього об’єкту складає 83 млн грн, минулого року було виконано робіт на 13 млн грн, цього року планують виконати робіт на 5 млн грн. Представник підрядника доповів, що у цьому році завершені демонтажі роботи по старому проєкту та демонтаж по новому проєкту. Йдуть роботи з облаштування внутрішніх перегородок стін в будівлі та інші види робіт.

ФОТОЗВІТПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.