КМДА Київська міська державна адміністрація


22 травня 2020

Набори першої необхідності отримали 4 тисячі 213 деснянців

Набори першої необхідності отримали 4 тисячі 213 деснянців

 

Завдяки роботі Єдиного координаційного центру дій для допомоги малозахищеним верствам населення, який створено при Київській міській державній адміністрації, у Деснянському районі, набори першої необхідності отримали 4 тисячі 213 деснянців.

 Набори отримують кияни, які опинилися в складних життєвих обставинах. Першочергово, ними забезпечуються люди, які знаходяться в «групі ризику»: літні люди, люди з інвалідністю.

 До роботи Єдиного координаційного центру дій для допомоги малозахищеним верствам населення долучилися представники благодійних і громадських організацій та представники соціально-відповідального бізнесу: Спілка самаритян України, БФ «Життєлюб», торговельні мережі «Новус», «АТБ», «Ашан». Логістику забезпечують компанії «Уклон» та «Нова пошта».

 Якщо ви потребуєте допомоги, телефонуйте до районного Територіального центру або пишіть на електронну адресу: stopcovidkyiv@gmail.com

Номер телефону Деснянського Територіального центру: (044) 533-72-51.

Довідково.

Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним верствам населення створено для налагодження співпраці з громадськими, волонтерськими, та іншими організаціями і координації їхніх дій з питань надання допомоги окремим незахищеним верствам населення міста Києва в умовах поширення нової коронавірусної інфекції.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.