КМДА Київська міська державна адміністрація


22 травня 2020

Із 23 травня у столиці в звичайному режимі розпочне працювати наземний громадський транспорт, а з 25 травня – метрополітен

Із 23 травня у столиці в звичайному режимі розпочне працювати наземний громадський транспорт, а з 25 травня – метрополітен

 

Увага, деснянці!

Після відновлення роботи столичного транспорту сплатити за проїзд можна буде без черг пасажири підземки користуватимуться переважно електронним квитком. Сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде:

-         «KyivSmartCard»;

-         карткою метро (до 31 березня 2021 року);

-         безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;

-         мобільними додатками «Google Pay» та «Apple Pay»;

-         мобільним додатком «Kyiv Smart City»;

-         разовим квитком із QR-кодом (паперовим або електронним).

Протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору. Пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати «Картку киянина». Загальнодержавні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення.

Нагадуємо, що громадський транспорт столиці перейшов на систему електронного квитка. Оператором системи визначено КП «ГІОЦ». Детальніше – https://transport.kyivcity.gov.ua/2/, «гаряча лінія»: 366-55-55.

Для уникнення черг закликаємо заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їх наявність перед виходом з дому, особливо у дітей. Квиток для разового проїзду можна згенерувати завчасно у додатку – https://app.kyivcity.gov.ua/start. Це дасть змогу уникнути черги до каси.

Що стосується наземного громадського транспорту, то у ньому оплата здійснюватиметься також за допомогою «KyivSmartCard» і разового квитка із QR-кодом (паперового або електронного). Проте до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.