Головна  →  Новини  →  22 травня 2020

Освітяни обговорили питання відновлення освітнього процесу

Освітяни обговорили питання відновлення освітнього процесу

 

Відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів дошкільної освіти.

На нараді було обговорено питання про відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти Деснянського району, режиму роботи та подальшого функціонування закладів після зняття карантинних обмежень.

Довідково.

Департамент освіти і науки напрацював відповідний «Регламент», що допоможе максимально уникати ризиків поширення  вірусу, в тому числі і в новому навчальному році.

«Натепер заклади освіти Києва активно готуються до нового 2020-2021 навчального року. У районах триває закупівля меблів, обладнання для їдалень та харчоблоків, техніки для STEM-освіти, дидактичних матеріалів. Така підготовка є традиційною для цього періоду і наше завдання створити в садочках та школах максимально комфортні умови для наших з вами дітей, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Валентин Мондриївський також повідомив, що на підготовку до 2020-2021 навчального року місто виділило майже 4 мільярди гривень. Ця сума є п’ятою частиною від усього бюджету галузі «Освіта» та на 1,1 мільярда більшою, ніж попереднього року.

Найбільше коштів (1,8 млрд) спрямовано на ремонтні роботи в закладах освіти та видатки на загальноміські програми.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА