Головна  →  Новини  →  22 травня 2020

Вихованці арт-студії «Мальовничий коктейль» Центру дитячої та юнацької творчості та їх керівник художниця, лектор, волонтер, Народний майстер України, викладач Центру Ольга Машевська вітають деснянців з Днем вишиванки.

Вихованці арт-студії «Мальовничий коктейль» Центру дитячої та юнацької творчості та  їх керівник художниця, лектор, волонтер, Народний майстер України, викладач Центру Ольга Машевська вітають деснянців з Днем вишиванки.

Ольга Машевська – людина творча та закохана у свою професію. Народним майстром України стала завдяки декоративному, Самчиківському народному розпису, який відіграв значну роль у житті майстрині та педагога. Зацікавлена у розвитку та розповсюдженні Самчиківського народного розпису, цієї перлини декоративно-ужиткового мистецтва , Ольга почала навчати цій техніці малювання і своїх учнів.

«Впевнена, що малювати можна навчитися у будь-якому віці і з будь-якими задатками, головна умова для цього – бажання. Це переконання я активно пропагую та використовую у житті і творчості. Я люблю малювати з дитинства і намагаюся любов цю передати і своїм учням. Сьогодні ми всі потрапили у непросту, нестандартну ситуацію. І всі ми робимо все від нас залежне, щоб не стояти на місці, рости, розвиватись навіть в таких умовах і не зупиняти освітній процес», – говорить Ольга Машевська.

https://www.youtube.com/watch?v=xLFTIwOSNEw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3IZu2JVynrBenm2Klz_oaF_xdf11vmN47z81kR4cSAlQb9G7Be5d4MrI4

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА