Головна  →  Новини  →  18 травня 2020

Деснянська райдержадміністрація займає лідируючу позицію за результатами оцінки діяльності районних державних адміністрацій міста Києва

Деснянська райдержадміністрація займає лідируючу позицію за результатами оцінки діяльності районних державних адміністрацій міста Києва

 

За результатами оцінки діяльності районних державних адміністрацій міста Києва у січні-квітні 2020-го року Деснянський район розділив лідируючі позиції, зайнявши 1-2 місце зі Святошинським районом.

Серед показників рейтингу стабільно лідируючі позиції Деснянський район утримує за напрямком соціальний захист. За показниками «Заборгованість із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій та «Темп зростання (зменшення) обсягу заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у відсотках до початку року».

Також, першу сходинку в рейтингу показника наш район посів за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань забезпечення благоустрою міста в розрізі районних в місті Києві». Рівень виконання звернень громадян з питань житлового господарства в розрізі районних в місті Києві державних адміністрацій становить 40,51 %, що відповідає 2 місцю в оцінці діяльності райдержадміністрацій. Збережено позиції попереднього звітного періоду показником «Чисельність населення, яке уклало декларації про вибір лікаря, відсотків до загальної чисельності постійного населення».

Щира  подяка кожному співробітнику адміністрації та комунальних служб за невпинну щоденну працю на благо нашого Деснянського району!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА