Головна  →  Новини  →  3 квітня 2020

Дорожники утримують у належному стані вулично-дорожню мережу Деснянського району

Дорожники утримують у належному стані вулично-дорожню мережу Деснянського району

 

Працівники КП ШЕУ Десняського району в режимі 24/7 успішно виконують механізоване прибирання проїзної частини та тротуарів вулично-дорожньої мережі Деснянського району.

Відтак, вищезазначена робота виконується такими механізмами, як: «Johnston VT 650», «Бродвей» та 3-х мобільних та оперативних помічників марки «Bucher CityCat 2020».

У проведенні прибирання вулично-дорожньої мережі і тротуарів основну технологічну операцію з прибирання виконують підмітально-прибиральні машини, зокрема, для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі використовуються дуже ефективні механізми – пилосос «Джонстон» – прибирально-підмітальна машина на вакуумній основі та прибирально-підмітальна машина «Бродвей», яка представляє собою цілу систему механізованого прибирання з одночасним навантаженням сміття на спеціальний механізм. Підмітально-прибиральна машина «Бродвей» використовується для прибирання значно засмічених місць, а пилосос «Джонстон» та «Bucher CityCat» – для прибирання в складнодоступних місцях, на розворотах, транспортних розв’язках, навколо клумб та тротуарах.

Також дорожники активно продовжують роботу з ручного прибирання балансової території вулично-дорожньої мережі району. Варто зазначити, що під час виконання робіт витрачається багато дорогоцінного часу на прибирання проїзної частини та тротуарів, де запарковані автомобілі.

Закликаємо деснянців поважати роботу комунальників та, за можливості, не паркувати автівки у вищевказаних місцях. 

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА