Головна  →  Новини  →  27 березня 2020

Закликаємо деснянців 28 березня на годину вимкнути світло

 

Увага, деснянці!

Закликаємо вас долучитися до проведення щорічної всесвітньої кампанії Година Землі – 28 березня о 20:30 вимкнути світло на одну годину!

Всесвітня кампанія Година Землі була започаткована у Сіднеї (Австралія) у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) з метою привернення уваги до проблем зміни клімату та перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. У 2018 році WWF знову запрошує приєднатися до Години Землі!

Година Землі у 2018 році пройшла з безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 187 країнах по всьому світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонк-Конг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші. Ми плануємо поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2019 році.

Щоб підтримати кампанію та показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети мільйони людей по всьому світу на годину вимикають світло в домівках та на робочих місцях. У темряву поринуть сотні знакових споруд, на кшталт Ейфелевої вежі та Сіднейської опери. Кожен може приєднатися до акції, щоб таким чином висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Отож, звертаємося з проханням до всіх небайдужих деснянців зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації – вимкнути світло та прилади о 20:30 28 березня 2019 року на 1 годину!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА