Головна  →  Новини  →  27 березня 2020

Якою бачиш ти стратегію розвитку міста Києва до 2025 року?

 

Увага, деснянці! До 8 квітня триватимуть електронні консультації з громадськістющодо проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року». Проводить консультації Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Як зазначають у Департаменті, запропонований документ є важливим інструментом реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Він забезпечує послідовне та планомірне втілення основної стратегічної мети розвитку міста Києва – покращення якості життя мешканців, що визначається економічним добробутом і комфортом життя у місті з багатою історичною традицією.

Проєкти розвитку, включені до Плану заходів:

- забезпечують реалізацію стратегічних цілей, визначених Стратегією, відповідно до пріоритетів розвитку столиці;

- охоплюють сектори міського розвитку Стратегії;

- враховують сучасний стан та потреби міста, відповідають вимогам новоприйнятих нормативно-правових актів, узгоджуються з проєктом Державної стратегії регіонального розвитку на новий період;

- враховують основні напрями смарт-спеціалізації міста Києва;

- надають можливість вимірювання досягнутих результатів;

- акумулюють пропозиції під час збору проєктів розвитку до проєкту Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, що надходили від структурних підрозділів КМДА, районних в місті Києві державних адміністрацій.

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса подання пропозицій і зауважень: Департамент економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36; e-mail: mcpdei@guekmda.gov.ua.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА