Головна  →  Новини  →  23 березня 2020

Увага! Важлива інформація щодо транспортного забезпечення критичної інфраструктури Деснянського району міста Києва!

Увага! Важлива інформація щодо транспортного забезпечення критичної інфраструктури Деснянського району міста Києва!

 

З 23 березня громадський транспорт столиці перевозить виключно тих пасажирів, які є працівниками сфер критичної інфраструктури міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, на стратегічних підприємствах тощо.

Їздити в транспорті вони можуть тільки за наявності спеціального квитка для проїзду в міському транспорті, посвідчення особи, а також за наявності засобу індивідуального захисту – медичної маски.

Щоб забезпечити працівників спеціальними квитками, керівники таких підприємств мають звернутися до профільних департаментів КМДА: Департамент охорони здоров’я, Департамент житлово-комунальної інфраструктури, Департамент промисловості та розвитку підприємництва або до Управління з питань цивільного захисту, чи за місцем розташування – до районних в м. Києві державних адміністрацій.

Керівники підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність Деснянського району можуть залишити заяви для отримання спеціального квитка, звернувшись до:

· відділу економіки за тел. 546-20-53 (промислові підприємства) - 09.00-18.00;

· Управління житлово-комунального господарства за тел. 547-72-90 (підприємства житлово-комунальної сфери району) – 09.00-18.00;

· - відділу з питань підприємництва, торгівлі та споживчого ринку за тел. 515-34-36 (заклади торгівлі) - 09.00-18.00.

Деснянська РДА сформує пропозиції щодо необхідної кількості спеціальних квитків та передасть їх до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, який забезпечить видачу спеціальних квитків підприємствам.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА