Головна  →  Новини  →  26 лютого 2020

Бібліохаб радо зустрічає відвідувачів

Бібліохаб радо зустрічає відвідувачів

 

 

Оновлений Бібліохаб – бібліотеку для дітей № 115 у тестовому режимі продовжують відвідувати школярі. Так і вихованці Приватної Лінгвістичної Гімназії відкрили перше заняття «Як козаки Київ рятували» незвичайного краєзнавчого гуртка любителів голосного читання. Адже читати дітям про найкраще місто у світі, золотоверхий Київ, будуть дорослі різних професій.

Першим гостем гуртка «Дорослі читають про Київ» став художник-карикатурист Олег Смаль. Він познайомив дітей з особливостями своєї професії та розповів про значення карикатури у житті людини. А прочитав він учням чудову казку В.Р. Амінова про козаків, які врятували своє рідне місто від забруднення.

 

Додатковим бонусом для слухачів стало знайомлення з оновленим, надзвичайно колоритним, простором бібліотеки.

Також у бібліотеці пройшов День рідної мови «Магія українського слова» Вихованці спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка», в оновленій бібліотеці, здійснили екскурс в історію походження української мови, познайомились з новенькими книжками українських дитячих письменників та взяли участь у мовній грі.

 

Діти дізналися, що неповага до рідної мови є рівноцінною неповазі до батька й матері. А обов’язок кожної людини – це знати, берегти та примножувати рідну мову.

 

Міжнародний День рідної мови в бібліотеці відзначили іграми, колажами, мовними змаганнями та різноманітними вікторинами

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА