Головна  →  Новини  →  17 січня 2020

Бібліотечний калейдоскоп

Бібліотечний калейдоскоп

 

 

2020-й рік – Рік Мишки, який обіцяє успіх і вдачу. Час летить швидко і на прохання наших юних користувачів, щоб встигнути до китайського Нового року приготувати подаруночки для своїх рідних, в бібліотеці ім.Олійника Деснянського району був проведений майстер-клас.

Дітки із задоволенням взяли участь у веселій вікторині «Як мишка», розповідали віршики і скоромовки про симпатичного гризуна. А потім всі разом працювали над особливою привітальною листівкою «Мишка 3D – символ року». Непідробне захоплення в малюків викликали рухливі оченята та веселий хвостик мишки-бешкетниці.

Свято пройшло весело і цікаво, панувала святкова атмосфера, всі залишилися задоволені і поспішили додому, щоб здивувати своєю майстерністю батьків.

Незабаром в Україні святкуватимуть Водохрещу або Йордан ‒ третє і завершальне свято різдвяного циклу. У бібліотеці № 115 пройшов народознавчий урок «Водохреща:історія, традиції та прикмети» для учнів школи № 259 Деснянського району.

 

Коли починається приготування до Водохрещі, що їдять на святу вечерю – ці та інші традиції стали предметом обговорення, але найбільший резонанс викликали народні повір’я про цілющі властивості води у цей день. Дізналися діти і чому не можна сваритися, лаятися у цей день, чому заборонено скаржитися, пліткувати та обмовляти. А ще – вивчили найпоширеніші прикмети, про що віщує людям погода на Хрещення.

 

Голуб – символ Святого Духу, який створили діти своїми руками, стане гарним подарунком рідним в день святкування Водохрещі та нагадуватиме протягом року про чудові різдвяні свята.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА