Головна  →  Новини  →  15 січня 2020

Володимир Коломієць – «Я люблю свій район»

Володимир Коломієць – «Я люблю свій район»

 

Цікаві історії деснянців!

Стартує новий проєкт під назвою «Цікаві історії деснянців». Головна мета рубрики полягає в тому, щоб розповісти деснянцям та гостям столиці про цікаві особистості, які народились, проживають, працюють або мали знайомих із нашого Деснянського району.

Перша розповідь про Володимира Логвиновича Коломійця.

70-річний мешканець Деснянського району Володимир Коломієць майже кожного ранку приходить на воркаутський майданчик, що у парку «Деснянський», позайматися фізичною культурою та спортом. Живе поруч, а тому до майданчика йде пішки.

«Таких майданчиків багато по району. Це Кличко їх поробив. Молодець. Вдячний йому за це. Є ще такий майданчик за «Сільпо» на Драйзера. Іноді й там займаюся», – говорить літній чоловік.

Підтягування на турніку, віджимання, присідання – щоденні вправи, які чоловік робить багато разів. Незважаючи на зиму, займається спортом у легкій футболці або з оголеним торсом. Прихильник системи Порфирія Іванова.

«Вісімнадцять зим відходив купатися у річці на Гідропарк. Зараз зимовим купанням не займаюся, але вдома приймаю контрастний душ – чергую гарячу та холодну воду. Це – теж дуже корисно для здоров`я», – говорить Володимир Логвинович.

Захоплення моржуванням привело Володимира Логвиновича Коломійця і у кінематограф. Перша кінострічка, в якій довелося пірнати у проруб у шароварах та сорочці – «Молитва за Гетьмана Мазепу» (у головній ролі Народний артист України Богдан Ступка). З того часу чоловік неодноразово знімався у епізодичних ролях та брав участь у масових сценах.

У Деснянському районі Володимир Логвинович Коломієць проживає з 1985-го року. Працював слюсарем-електриком та слюсарем-ремонтником на хлібокомбінатах № 1 та 6. Має дружину та дорослого сина.

«Я люблю Деснянський район, у якому прожив вже більше тридцяти років. На моїх очах район розбудовувався, розквітав і тепер це один з найбільших спальних районів Києва. Нам, деснянцям, є чим пишатися. Прекрасний цей парк «Деснянський», в якому можна і відпочити, і зайнятися спортом. В минулому році після реконструкції відкрився центральний стадіон, поруч знаходиться Муніципальна галерея мистецтв, де проходять виставки образотворчого мистецтва. Також побудували парк вздовж проспекту Шухевича. Дуже красивий парк став, а було занедбане місце. Впевнений Деснянський район і надалі буде змінюватися на краще», – сказав Володимир Логвинович Коломієць.

Шановні деснянці! Якщо у вас є цікаві історії про мешканців нашого району, просимо надсилати на електронну адресу vvp_desnrda@kmda.gov.ua. Будемо дуже вдячні за підтримку проєкту «Цікаві історії деснянців!»

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА