Головна  →  Новини  →  9 січня 2020

В Україні пройшли Різдвяні обіди для бідних

 

7 січня організація Спільнота святого Егідія та рух «Молодь за мир» провели Різдвяні обіди для бідних.

 

«Ми запросили бідних, яких бачимо щотижня на наших роздачах їжі. Це – бездомні, пенсіонери, самотні люди, яким немає з ким відсвяткувати Різдво. Це особливий момент, як для них, так і для десятків людей, які захотіли допомогти нам на цих обідах. Це сімейна атмосфера і момент відкритості, бо Різдво – для всіх», – говорить голова Спільноти святого Егідія в Україні Юрій Ліфансе.

 

На Різдвяні обіди в Києві були запрошені більше тисячі бідних. Два Різдвяні обіди пройшли у Київському пансіонаті ветеранів праці на Лісовому масиві та Чайці.

 

25 грудня 2019-го волонтери привітали з Різдвом дітей з будинків сімейного типу в Києві та ромські родини в Ужгороді.

 

Подарунки для дітей та бідних волонтери зібрали завдяки проекту Таємний Санта, до якого долучилося більше 3 тисяч людей.

 

Також Різдвяні обіди для бідних пройшли у Львові, Івано-Франківську, Харкові та Одесі.

 

Довідково.

 

Спільнота святого Егідія заснована в 1968-му році в Римі. Проводить Різдвяні обіди по всьому світу з 1982-го року. На найпершому обіді в Римі були присутні 47 бідних. Цього Різдва обіди відбулися у більш, ніж 70 країнах, де є Спільнота. За святковими столами зібралися понад 240 тисяч людей.

 

«Ми хочемо щоб таким святом, як Різдвяний обід, ми жили кожен день, не виключаючи нікого, не залишаючи нікого за дверима. Тому від імені Спільноти святого Егідія бажаю Різдва миру, радості, світла. Бажаю щоб це Різдво було святом щедрості, щоб ми не забули нікого. Бажаю щоб ніхто не залишився без свята і щоб людська родина буквально розширилась для всіх, перш за все для тих, хто живе у потребі і може залишитись самотнім», – сказав президент Спільноти святого Егідія Марко Імпальяццо.

 

Рух «Молодь за мир» є частиною Спільноти святого Егідія. Спільнота існує в понад 70 країнах світу. Вона відома своєю благодійною діяльністю і миротворчими ініціативами.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА