КМДА Київська міська державна адміністрація


11 вересня 2019

Бібліотеки Деснянського району – осередок культури та просвітництва

 

І знову вересень зібрав до бібліотеки імені Гагаріна любителів гарних книжок. Екскурсії залами та книгосховищами відкрили багато цікавих новинок-несподіванок.

Літературні вікторини – продемонстрували ерудицію учнів, а імпровізована лялькова вистава (за творами народних казок) – акторські здібності учасників. А ось конкурс «Упізнай героя» дав можливість побачити, хто кращий оповідач, кому бракує емоцій, а кому – не вистачає слів. Тож пам’ятайте, хто багато читає, той завжди знайде, що сказати.

Книжки чекають на вас! А найбільше їх – у бібліотеці!

Також, напередодні Міжнародного дня грамотності для учнів 3 класу ЗСШ № 23 Деснянського району було проведено у навчальному закладі мовознавчу ігротеку за проєктом «За українську мову!». Бібліотекарка ознайомила дітей з історією українського письменства та запропонувала літературу, яка допоможе вдосконалити знання з граматики.

Маленькі ерудити розгадували загадки, кросворди, ребуси, акровірші, розшифровували слова, грали у Буквоїда. Читачі згадали казкових героїв, які вчили грамоту, тощо. Мовознавча ігротека навчила дітей шанувати рідну мову та опановувати її.

Всі учасники заходу отримали від бібліотеки інформаційні флаєри «Цікаві факти про українську мову».

Вітаємо всіх зі святом і запрошуємо долучатися до бібліотечних заходів!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.