Головна  →  Новини  →  9 вересня 2019

Запрошуємо деснянців зафарбувати рекламу наркотиків у публічних місцях

 

Увага, деснянці!

В ході реалізації програм, котрі стосуються підтримки та допомоги наркозалежним, ВБО ««КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з Міжнародним Благодійним Фондом «Альянс громадського здоров’я», за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» 10 вересня 2019 року о 13:00 проведуть акцію біля Деснянської райдержадміністрації по просп. Маяковського, 29.

Дана акція присвячена приверненню уваги громадськості до негативних наслідків існування реклами наркотиків у публічних місцях. В ході акції, організаторами, партнерами та правоохоронними структурами буде також буде проведено кампанію по зафарбовуванню подібної реклами, аби посприяти боротьбі з наркозалежністю та поширенню пропаганди наркотиків у суспільстві.

Свою діяльність ВБО ««КОНВІКТУС УКРАЇНА» здійснює в рамках чинного законодавства, реалізуючи благодійні проекти та соціальні ініціативи. Для впровадження завдань, разом з партнерами, ВБО проводяться заходи, які мають на меті привернути увагу громадськості до проблем поширення наркотиків.

Протягом 12 років ВБО ««КОНВІКТУС УКРАЇНА» здійснює діяльність у сфері профілактики та протидії розповсюдженню соціально небезпечних захворювань в суспільстві: ВІЛ/СНІД, туберкульозу, вірусних гепатитів. Ми працюємо з представниками груп найвищого ризику інфікування вказаними захворюваннями, зокрема з наркозалежними.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА