Головна  →  Новини  →  14 серпня 2019

У Деснянському районі триває підготовка до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко провела робочу нараду з питання підготовки загальнорайонних заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України за участю керівників комунальних служб району та відповідних структурних підрозділів Деснянської РДА.

Так, за традицією пройдуть церемонія урочистого підняття Державного Прапора України поруч з адміністративною будівлею Деснянської райдержадміністрації, урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам, які проживають у Деснянському районі та досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві; нагородження відзнаками мешканців району, представників інститутів громадянського суспільства, державних службовців з нагоди свята та за сумлінну працю, високі професійні досягнення; святково-розважальна програма за участю трудових та аматорських колективів,  оркестру Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у місті Києві; майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, малювання.

 

Також відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятного знака «На честь борців за свободу та незалежність України» (на розі вул. Бальзака та просп. Шухевича), буде проведено футбольний турнір серед аматорських команд «Кубок Незалежності»,  комплекс культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України у публічних бібліотеках, закладах культури та закладах освіти Деснянського району.

«Наголошую на особливо чіткій роботі у святкові дні комунальних служб району, проведенні заходів з благоустрою об’єктів культурної спадщини, пам’ятників і пам’ятних місць, святкового оформлення центральних вулиць та площ району з використанням національної символіки, охороні громадського порядку та дотриманні вимог безпеки дорожнього руху у місцях проведення заходів», – зазначила Ірина Алєксєєнко. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА