Головна  →  Новини  →  14 серпня 2019

У Деснянському районі триває перепідготовка вчителів початкових класів для «Нової української школи»

 

З метою підготовки педагогів закладів загальної середньої освіти до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у рамках реформи «Нова українська школа» у педагогічних колективах закладів освіти Деснянського району постійно опрацьовується концепція програми «Нова українська школа» та Державний стандарт початкової школи.

 

За програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України 153 вчителя, які працювали у 1-х класах у 2018-2019 навчальному році, пройшли очні курси підвищення кваліфікації та он-лайн курс на платформі EdEra.

 

У вересні 2018-го року відбулась додаткова сесія для 26 вчителів, що викладали в 1-х класах. Також тренінги компетентнісного та інтегрованого підходу Нової української школи відбулись для заступників керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів іноземних мов, асистентів вчителів інклюзивних класів.

 

У жовтні-листопаді 2018-го року 233 вчителя початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 навчальному році  та вчителі початкових класів, які проходили підвищення кваліфікації у 2018-2019 навчальному році, пройшли очні курси підвищення кваліфікації за програмою НУШ та регіональною освітньою програмою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Нової української школи.

 

Протягом 2018-2019 навчального року 8 сертифікованих тренерів-вчителів ЗЗСО Деснянського району допомагали педагогам  застосовувати в роботі принципи нової школи під час підвищення кваліфікації вчителів. Робота над упровадженням концептуальних засад нової системи підготовки та професійного розвитку працівників набула значного характеру протягом 2018-2019 навчального року, охопивши вчителів-предметників, педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами в рамках інклюзивного навчання.

 

Підготовка за програмами НУШ для 75 вчителів іноземних мов, 46 вчителів фізичної культури, 32 вчителів та асистентів вчителів інклюзивних класів, 10 вчителів курсу «Мистецтво» та  42 заступників директорів закладів загальної середньої освіти району  відбулась у червні 2019-го року.

 

Крім очної сесії підвищення кваліфікації, вчителі початкових класів, заступники директорів, вчителі іноземних мов, трудового навчання, мистецтва, фізичної культури, які працюють та працюватимуть у перших класах, пройшли онлайн-навчання на електронній платформі EdEra.

 

Вчителям початкової школи постійно надаються розʼяснення та консультації працівниками районного науково-методичного центру.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА