Головна  →  Новини  →  8 серпня 2019

Сергій Снопков провів особистий прийом громадян

Сьогодні під час особистого прийому громадян до виконуючого обов`язки голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова звернулися деснянці з питаннями житлово-комунального господарства, благоустрою та житлового забезпечення.

 

Так, зокрема, піднімалися питання повернення сміттєвих контейнерів на проектне місце, припинення шуму від холодильного обладнання ТЦ Грост «ТОВ «Меркурій», приватизації житла, поновлення на роботі та ін.

 

За результатами особистого прийому деснянцям були надані фахові роз’яснення і консультації щодо можливих варіантів вирішення порушених питань.

 

Щодо звернень, які потребували додаткового вивчення, голова надав доручення керівникам структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації у найближчий термін опрацювати їх та надати пропозиції для вирішення.

 

Довідково.

 

Особистий прийом громадян керівництвом Деснянської райдержадміністрації проводиться за попереднім записом за тел.: 546-08-70 або за адресою: просп. Маяковського, 29, каб. 112.

 

Графік особистого прийому розміщений на інформаційних стендах у приміщенні Деснянської райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті – http://desn.gov.ua/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА