Головна  →  Новини  →  6 серпня 2019

У Деснянському районі ремонтують асфальтне покриття міжквартальних проїздів

У Деснянському районі ремонтують асфальтне покриття міжквартальних проїздів

Цьогоріч на капітальний ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів Деснянського району із бюджету міста виділено понад 45 мільйонів гривень.

 

Сьогодні відремонтовано асфальтне покриття міжквартальних проїздів за 56 адресами на суму 18 мільйонів 320 тисяч гривень. Про це повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства Деснянської райдержадміністрації.

 

«Одним із пріоритетних напрямів роботи у Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2019 рік і Деснянського району зокрема, визначено ремонт асфальтного покриття у дворах. Всього по місту буде проведено капітальний ремонт прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у 800 дворах. Сьогодні ремонти ще тривають і будуть завершені до настання холодів. Працівниками Управління, КП «Керуюча компанія», мною особисто постійно перевіряється виконання зазначених робіт», – говорить в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

 

На фото: проведено ремонт дворів по вулицях Драйзера, 6, Закревського, 5, Бальзака, 26-а, Шолом-Алейхема, 1, Будищанській, 7-а, проспекту Маяковського, 2-а, 23.

 

Довідково.

 

Всього на ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій із бюджету міста виділено понад 550 млн грн. Роботи завершено на 40% об’єктів в усіх районах столиці, зараз триває найбільш активна фаза виконання робіт.

 

На багатьох об’єктах ремонт асфальту не здійснювався понад 15 років.

 

«Зрозуміло, що стан дорожнього покриття у таких дворах, м’яко кажучи, не найкращий. Повністю поділяю невдоволення киян із сусідніх будинків, де не йдуть ремонти. Проте запевняю, що ми плануємо за наступні роки відремонтувати усі двори, які того потребують», – зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Телефон: 546-08-39 (понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА