Головна  →  Новини  →  29 липня 2019

Районне господарство на 60 відсотків готове до опалювального сезону

Об`єкти житлового фонду та соціальної сфери Деснянського району вже підготовлені на 60 відсотків до нинішнього опалювального сезону, що дозволить завершити підготовку районного господарства роботи в осінньо-зимовий період в повному обсязі до 25 вересня 2019-го року.

Такий прогноз прозвучав сьогодні з вуст заступника начальника Управління житлового-комунального господарства Людмили Лукашевич під час апаратної наради у в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова за участю керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів Деснянської РДА.

Також Людмила Анатоліївна звернула увагу присутніх на безумовне дотримання термінів плану-графіку заходів з підготовки житлового господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, доведеного Департаментом ЖКГ КМДА.

Також Управлінням житлово-комунального господарства скоординовано роботу КП «Київтеплоенерго» та голів правління ЖБК, ОСББ, керівників інвестиційних будинків та відомств.

 

Довідково.

У районному господарстві знаходиться 778 будинків різних форм власності: 534 – житлові будинки комунальної власності, з них 5 гуртожитків; 157 – житлові будинки ЖБК, 45 – житлові будинки ОСББ, 1 – відомчий житловий будинок; 33 – інвестиційні житлові будинки; 8 – гуртожитки; 124 заклади освіти, з яких – 71 дитячо-навчальні заклади та 53 навчально-освітні школи; 8 медичних установ; 14 закладів культури.

З 23.07.2019 в Деснянському районі розпочато проведення гідравлічних випробувань на зовнішніх теплових мережах, які планується завершити 06.08.2019.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА