КМДА Київська міська державна адміністрація


29 липня 2019

Розпорядникам бюджетних коштів необхідно активізувати роботу по освоєнню видатків спеціального фонду бюджету розвитку – Сергій Снопков

 

Станом на 29 липня 2019-го року освоєно коштів спеціального фонду бюджету розвитку в сумі 111,2 млн.грн, що становить 53,3% до плану звітного періоду.

 

Про це йшлося під час апаратної наради під головуванням в.о. обов`язки голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова за участю керівників комунальних підприємств району, структурних підрозділів Деснянської РДА.

 

Так, зокрема, по придбанню обладнання освоєно кошти в сумі 7,6 млн. грн, на проведення капітальних ремонтів – 81,8млн.грн, по капітальному будівництву освоєно 21,7млн.грн.

 

«Наголошую на тому, що всім розпорядникам бюджетних коштів необхідно активізувати роботу по їх використанню. Капітальні ремонти повинні виконуватися згідно графіків», – зазначив Сергій Снопков під час наради.

 

Довідково.

 

На проведення капітальних ремонтів у житлових будинках освоєно 58,3млн.грн, у закладах освіти – 16,6млн.грн, у закладах культури – 3,7млн.грн, у закладах спорту – 2,6млн.грн.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.