КМДА Київська міська державна адміністрація


29 липня 2019

Волонтери Деснянського району візьмуть участь у акції «Ваша безпека – на турбота»

 

30 липня з 12:00 до 14:00 на столичному залізничному вокзалі за ініціативою Товариства Червоного Хреста України триватиме акція «Ваша безпека – наша турбота». У акції також візьмуть участь волонтери Деснянської районної організації Червоного Хреста України, відвідувачі Школи з надання першої медичної допомоги, яка у районі почала функціонувати сім років тому.

 

Зокрема, на чотирьох локаціях відбуватимуться майстер-класи з надання першої допомоги для дорослих та дітей, консультація лікаря та вимірювання тиску, дитяча психосоціальна допомога.

 

Під час акції медики також інформуватимуть про симптоми та методи попередження кору і де саме можна провести безкоштовну вакцинацію. В Україні зареєстровано 54 000 випадків таких захворювань у 2018 році і вже понад 48 000 – у 2019-му. Адже кір має лікування тільки симптоматичне, тому хворобу набагато легше попередити шляхом вакцинації, чим лікувати ускладнення. Тому в столиці відкрито безкоштовні пункти вакцинації від кору – як для дітей, так і для дорослих.

Акція покликана продемонструвати методи надання першої допомоги людині до приїзду швидкої допомоги або медичної служби залізничного вокзалу. Адже влітку, коли триває пора відпусток та відпочинку, серед пасажирів можуть відбуватися прикрі випадки порушення самопочуття, спричинені підвищенням температури навколишнього середовища, загостренням хронічних станів, підвищенням артеріального тиску, підвищенням/пониженням рівня цукру в крові, втратою свідомості, епілептичним припадком.

Місце проведення: Південний вхід залізничного вокзалу «Центральний».

Детальніша інформація за тел.: 067 490 03 61.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.