КМДА Київська міська державна адміністрація


19 липня 2019

Увага всім, хто працює з молоддю!

 

Шукаємо ефективні інструменти для роботи з молоддю!

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створює перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю. Проект реалізується у рамках ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», яка складається з трьох основних елементів: політика, аналітика, практика, та відповідає на такі основні питання:

- Що таке молодіжна політика?

- Як відбувається фінансове забезпечення молодіжної політики на різних рівням?

- Які існують ефективні інструменти та кращі практики для роботи з молоддю?

- Які існують партнерські організації, що реалізують молодіжну політику?

- Які проекти реалізуються в молодіжній сфері?

База даних ефективних інструментів для роботи з молоддю, як третій елемент ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», дозволить поширити дієві інструменти для роботи з молоддю, забезпечить обмін досвідом та створить комунікаційну платформу між різними провайдерами у молодіжній сфері.

Всі інструменти будуть доступні онлайн для користування громадами/молодіжними працівниками/молодіжними центрами/громадськими організаціями/ОТГ/установами, що працюють з молоддю/іншими зацікавленими.

Інструментом може бути проект/методологія/підхід/алгоритм, який Ви використовуєте для роботи з молоддю.

Якщо Ви впроваджуєте цікаві та ефективні інструменти по роботі з молоддю – ми із задоволенням розкажемо про них!

Форму можна знайти за посиланням – https://docs.google.com/…/1FAIpQLScG3AC1XcZP92EOjx7_VLySFOL… o6giS8LVqtUU3zhKe-w/viewform?fbclid=IwAR0VVtBy_sP754ib8FPAVAtvu7AkqN_1ODP7xHytiJ14_K_tV9WM396y9o.

Для цього заповніть, будь ласка, цю форму до 1 серпня 2019 року.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.