КМДА Київська міська державна адміністрація


7 червня 2019

Розпочинається громадське обговорення проекту Детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської Деснянського району

Шановні деснянці!

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території в межах вулиць Бальзака, Градинської та Радунської сьогодні розпочалася 07 червня 2019 року та триватиме до 6 липня 2019 року.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури КМДА за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, а також записувати в журнал реєстрації пропозицій та зауважень громадян до проекту, який знаходиться в Управлінні будівництва, архітектури та землекористування Деснянської райдержадміністрації по просп. Маяковського, 29 в каб. 309 (312, 313, 314). Контактний телефон: 546-12-78.

На першому поверсі Деснянської райдержадміністрації розміщено експозицію матеріалів проекту ДПТ, де всі бажаючі можуть ознайомитися із запропонованими розробниками проектними рішеннями, а також залишити свої пропозиції та зауваження у журналі реєстрації пропозицій та зауважень громадян до проекту ДПТ.

Ознайомитися з томами проекту Детального плану території можливо в Департаменту містобудування та архітектури КМДА за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 3 поверх, каб. 307 щовівторка з 10:00 до 13:00. Матеріали проекту детального плану території також розміщенні за посиланням – http://kga.gov.ua/gromadski-slukhannya/2-uncategorised/1502-oprilyudnennya-proektu-dokumenta-derzhavnogo-planuvannya-ta-zvitu-pro-strategichnu-ekologichnu-otsinku-rozdil-okhorona-navkolishnogo-prirodnogo-seredovishcha-proektu-detalnogo-planu-teritoriji-v-mezhakh-vulits-onore-de-balzaka-gradinskoji-ta-radunskoji-u-. Пропозиції подавати у письмовому вигляді до Департаменту містобудування та архітектури КМДА за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32 в строк – 30 днів з моменту публікації оголошення у засобах масової інформації.

Довідково.

Згідно до договору від 30.07.2015 № 1507/180/ДПТ та відповідно до рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві», на замовлення Департаменту містобудування та архітектури ТОВ «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» розроблено проект Детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі міста Києва.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.