Головна  →  Анонси  →  5 листопада 2018

Запрошуємо деснянців на урочисті заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України та 75-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників

 

Шановні деснянці!

У Деснянському районі відбудуться урочисті заходи з відзначення 74-ї річниці визволення України та 75-ї річниці визволення міста Києва у Другій Світовій війні.

6 листопада 2018-го року за участю активу ветеранських організацій, керівництва Деснянського району, громадськості та учнівської молоді району відбудеться о 10.30 урочистий мітинг біля Обеліску Слави у парку «Деснянський».

Також у жовтні-листопаді у загальноосвітніх навчальних закладах Деснянського району заплановано проведення: тематичних уроків, лекцій, виховних годин, уроків мужності, годин спілкування, конференцій, засідань за круглим столом з історії визвольного руху у роки Другої світової війни; зустрічей учнівської молоді з ветеранами Другої світової війни, учасниками бойових дій на сході України.

Вшануємо пам’ять загиблих в роки Другої світової війни!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до проведення заходів, та вшанувати  захисників України, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА