КМДА Київська міська державна адміністрація


25 жовтня 2018

Започаткований активістами Деснянського району флешмоб з ліквідації реклами наркотиків на спорудах запустив хвилю по всій Україні

 

Проведена 26 червня 2018 року у парку «Деснянський» акція «Намалюй Життя в Любові» з ліквідації на спорудах написів з посиланням на придбання наркотичних засобів, запустила хвилю по всій Україні. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» написав засновник та ініціатор флешмобів Володимир Курач.

«МИ ЗРОБИЛИ ЦЕ Україна. Київ запустив хвилю по всій Україні. Довгий і не легкий шлях, але з цього є реальний і очевидний плід... Группа «Намалюй Життя в Любові ‒ УКРАЇНА» Добрі ЛЮДИ, від щирого Сердця і усієї Душі вдячний кожному, хто зі МНОЮ за ОДНЕ, ради добра і Любові... ДЯКУЮ : Тетяна Ковальчук, Emine Dzheppar, Кет Белугина, Ольга Атаманова, Микола Даневич, Валентин Мондриевский, #СУХАРСКИЙ, Валентина Коляда, Мыкола Ляховыч, Сергей Безпальчук, Dima Dimitrov, Mykola Kalashnyk, Петро Захарченко Окрема вдячність найвідомішому Українському hip-hop виконавцю #ЯРМАК, чарівній і вродливій Tayna Rits. Всім тих, хто мене підтримував на шляху :Георгии Зантарая, Дмитрий Величко, Yury Zholudenko, Татьяна Бойко, Богдан Ганноха, Александр Гоцуляк, Ірина Алєксєєнко, Геннадий Заболотный, Тарас Бей, Александр Тишавецкий, Сергей Мавлявиев, Николай Долинский, виктор хижняк, Дмитрий Синько, Александр Переверзев, Юрий Пробатов, Valerii Tantsiura, Леонід Крисов», – зазначив Володимир.

Слова  вдячності лунали на адресу кожної організації, яка долучилася до всеУКРАЇНСЬКОГО та ВсеКиївського ФЛЕШМОБУ «НАМАЛЮЙ ЖИТТЯ В ЛЮБОВІ Україна» #DDC, #МБЗ, #С14, #Преображение #ДропИнЦентр, #Вертикаль#БРАТТЯ, #РЕНЕССАНС, #СВІТБЕЗЗАЛЕЖНОСТЕЙ. ФЛЕШМОБ організований у 18 регіонах України.

P. S. Також 22 жовтня 2018 року спільно молодь з БФ «Незалежна країна» ГО «Конвіктус», БО «Світ без залежності», ГО «Центр розвитку міста», Центру Соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Деснянського району взяла участь в акції «Намалюй життя в любові». Зафарбовували написи на стінах у Деснянському районі, які рекламують продаж наркотичних речовин.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.