Станіслав Прокопенко привітав учасників 40-го ювілейного засідання Науково-методичної комісії Міністерства науки та освіти України зі сфери обслуговування.


Голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко привітав учасників 40-го ювілейного засідання Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України зі сфери обслуговування та підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва, яке пройшло сьогодні у приміщенні Київського національного торговельно-економічного університету.
Понад 600 представників органів влади, вищих навчальних закладів, торговельних та виробничих підприємств, бізнесових структур, громадських організацій, виробників, споживачів, наукових, експертних установ, а також викладачі й студенти стали учасниками урочистостей.
– Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність членам комісії за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи – формування науково-методичного підґрунтя навчального процесу у вищих навчальних закладах України. Науково-методична комісія вирішує актуальні проблеми сфери обслуговування, товарознавства і торговельного підприємництва. Впевнений, що її консолідовані рішення сприятимуть подальшому активному розвитку освіти і науки, поліпшенню якості підготовки фахівців нової генерації, – сказав Станіслав Прокопенко, побажавши присутнім оптимізму і віри, здійснення усіх намірів та сподівань, здоров’я, плідної і творчої праці.
Ректор університету доктор економічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України Анатолій Мазаракі проінформував присутніх про нове наповнення змісту підготовки фахівців для сфер торгівлі та обслуговування у європейському векторі.
– Світові цивілізаційні процеси, отримання незалежності України спонукали до вдосконалення традиційної моделі підготовки фахівців у системі вищої освіти на засадах формування та розвитку особистісних здібностей, забезпечення фундаментальних та професійних знань молоді, конкурентоспроможності випускників на ринку праці. Реальна потреба підприємництва у фахівцях-товарознавцях нового типу обумовила необхідність підвищення рівня науково-методичної готовності вищої школи до виконання соціального замовлення, – зазначив Анатолій Мазаракі.
Також під час засідання гості свята ознайомилися з історією та здобутками Науково-методичної комісії, Українського товариства товарознавців і технологів, Всеукраїнським рухом “Молодь за права споживачів”.
Під час засідання відбулися круглі столи та панельні засідання з товарознавства та торговельного підприємництва.