Головна  →  Новини  →  1 грудня 2023

Увага, деснянці! При Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва через різке зниження температури повітря відкрито пункт обігріву

Увага, деснянці! При Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва через різке зниження температури повітря відкрито пункт обігріву

 

На період погіршення погодних умов, зокрема при різкому зниженні температури повітря в Деснянському районі міста Києва забезпечено роботу тимчасового пункту обігріву в робочі дні з 8.00-18.00 з «банком теплого одягу» при Територіальному центрі за адресою: вул. Вікентія Беретті, 18.

 

Приміщення пункту обігріву облаштовано місцями для сидіння, де всі хто потребує (в т. ч. бездомні особи) мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю та за необхідності отримати теплий одяг.

 

Соціальними працівниками бездомним особам надається інформація тимчасових притулків, які функціонують в місті Києві, а саме: в Будинку соціального піклування  (вул. Суздальська, 4/6),  Київському міському центрі комплексного обслуговування бездомних осіб за адресою: с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області, куди вони за бажанням можуть звернутися отримати тимчасовий притулок та допомогу.

 

Оголошення про функціонування пункту обігріву розміщено в місцях скупчення людей та висвітлено на офіційних сторінках в соціальній мережі Facebook.

 

Шановні мешканці Деснянського району! У разі виявлення осіб, яким необхідна зазначена  допомога, підкажіть адресу  пункту, бо люди, задля яких власне й відкрито  пункт обігріву, просто не мають можливості отримати інформацію про його розташування в інтернеті, на телебаченні.

 

Не будьте байдужими до тих хто поряд і потребує нашої допомоги!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]