Головна  →  Новини  →  22 листопада 2022

Вистояли на Майдані – переможемо у війні

Вистояли на Майдані – переможемо у війні

21 листопада в Україні відзначають початок трьох важливих подій у новітній українській історії: Революції на граніті – 1990 року, Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності – 2013 року.

Гасло цього Дня – Вистояли на Майдані – переможемо у війні, а Революція Гідності – перший переможний бій великої війни.Революція Гідності навчила теперішнє покоління українців боротися та відстоювати свою незалежність та свободу, показала всьому світу силу нашої витримки, єдності та волелюбності.

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи у Деснянському районі вшанували пам’ять усіх Героїв Небесної Сотні та деснянців, які загинули захищаючи незалежність України.

Керівництво нашого району на чолі з головою Деснянської райдержадміністрації Дмитром Ратніковим, учасники Євромайдану, ветерани-активісти Громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району» з Олегом Нишпором, бійці підрозділу ДФТГ «СВА» № 19 з Валерієм Передрієм вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання, поклали квіти до постійно діючих виставок «Слава Героям» та «Герої не вмирають» у холі Деснянської райдержадміністрації. Молебень по загиблих капелан отець Іван Михайлишин.

Ми бережемо спогади про кожного Героя і низько схиляємося перед величчю їх подвигу. Герої не вмирають, поки живуть у наших серцях!

Довідково

Ввечері, 21 листопада 2013 року, українська молодь з активною життєвою позицією вийшла на Майдан, щоб підтвердити своє прагнення позбутися «совкових» штампів та переконань і віднайти своє місце у колисці європейської цивілізації. Вони знали, що відсиджуватися, мовчати та поглядати зі сторони за тим, як знищують їх мрію – не вихід. Жодного з них не бентежили майбутні розгони акції силовиками, побиття, катування, слідчі ізолятори, сфабриковані справи, розстріли. Своїм прикладом студенти сколихнули наше суспільство та зробили, здавалося б, неможливе – заклали фундамент Революції Гідності.

Суспільство довело, що вибір європейських цінностей та питання нашої свободи є ключовим для українців у минулому, сьогодні й для наших наступників. Тому вибір наших громадян став ключовим для дезорганізації задумів ворога, який сподівався «взяти Україну за три дні».

Вже дев’ять місяців поспіль ми щодня виборюємо нашу свободу та відстоюємо свою гідність

Лише вільні творять майбутнє, на яке ми заслуговуємо!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
(понеділок: з 08:00 - до 17:00,
п'ятниця з 08:00 - до 15:45).

електронна адреса: [email protected]