Станіслав Прокопенко ознайомився з позаурочною роботою спеціалізованої школи № 263 в рамках проекту “Школа повного дня”.


Школа № 263 імені Євгена Коновальця – одна з 5 шкіл Деснянського району, які працюють в рамках пілотного проекту “Школа повного дня”. У школі навчається 747 учнів у 27 класах, працює 7 груп продовженого дня.
На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) в школі проводиться робота зі створення комфортних умов для самовдосконалення, самореалізації особистості та забезпечення якості навчально-виховного процесу в режимі “Школи повного дня”. Так у школі працює 2 комп’ютерні кабінети, інтерактивними дошками оснащені кабінети інформатики, географії та фізики, на базі яких проводяться шкільні конференції, районні та міські учбові заходи. Також мобілізація зусиль педагогічного колективу спрямована на завершення виконання завдань міської програми “Столична освіта”.
Школа забезпечує участь школярів у районних та міських олімпіадах, олімпіадах МАН. За високу результативність у районних та міських олімпіадах, олімпіадах МАН 28 учнів школи нагороджені дипломами призерів минулорічних предметних районних, міських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту робіт МАН.
Станіслав Прокопенко ознайомився з організацією позашкільної роботи, визначивши коло проблем та шляхи їх вирішення.
– Вже більше року пройшло з того дня, коли в школі почав реалізовуватися експериментальний проект “Школа повного дня”. Незважаючи на те, що “Школа повного дня” – новий проект, на прикладі навчального закладу бачимо, що він успішно реалізується. Учні дійсно отримують задоволення від індивідуальних, групових та факультативних занять, в чому зміг сьогодні переконатися особисто. Запровадження нових напрямів позашкільної виховної роботи з урахуванням дітей і підлітків – одне з основних завдань, яке ставить перед нами Президент України. У вашій школі з цим завданням успішно справляються. Районна влада всебічно підтримуватиме ваші починання та допомагатиме втілювати в життя цікаві ідеї задля створення умов для фізичного, творчого, інтелектуального та духовного розвитку наших дітей, – зазначив Станіслав Прокопенко.