Головна  →  Новини  →  27 травня 2020

Давид Шатірішвілі: «Активна та ефективна комунікація з громадою – моє найголовніше завдання»

Давид Шатірішвілі: «Активна та ефективна комунікація з громадою – моє найголовніше завдання»

 

Про це сьогодні повідомив голова Деснянської райдержадміністрації Давид Шатірішвілі під час зустрічі з представниками Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.

«Сьогодні ми зібралися, щоб відпрацювати найболючіші питання громади нашого району. Давайте спільно створимо перелік першочергових питань та крок за кроком будемо рухатися для їх вирішення. Я завжди відкритий до співпраці та ваших пропозицій. Наша команда буде працювати для того, щоб зробити життя деснянців кращим. Активна та ефективна комунікація з громадою – моє найголовніше завдання», – зазначив Давид Шатірішвілі.

Під час зустрічі народний депутат України Артем Дубнов запропонував проводити зустрічі з представниками інститутів громадянського суспільство систематично, а більше вузьким колом із залученням найактивніших її представників постійно.

«Наша громада – найактивніша в столиці. Усі паростки змін у Києві беруть свій початок у Деснянському районі. Сьогодні ми проведемо засідання правління та напрацюємо найактуальніші питання і надамо їх вам для ознайомлення та подальшого вирішення. Якщо громадськість і голова працює в одному руслі – можемо стати прикладом для наслідування серед інших районів столиці», – презентував роботу Громадської ради її голова Артур Аракелян.

Серед першочергових проблем, які потребують негайного вирішення, представники Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації визначили – вивіз піску з озера Алмазне; стихійне сміттєзвалище біля недобудованого опікового центру «Діалір»; відсутності асфальтового покриття селища Троєщина; залучення інвестицій та створення нових робочих місць на території району; транспортний колапс; відсутність стаціонарної лікарні; великої концертної зали; створення меморіального комплексу Героїв АТО на Лісовому кладовищі; залучення до тренувань на Центральній спортивній арені Деснянського району по вул. Драйзера, 2-Б усіх бажаючих та багато інших питань…

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА