Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Деснянському районі пройшли районні змагання з плавання

Опубліковано 18 березня 2016 року о 15:24

За сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації днями в ліцеї № 293 пройшли районні змагання з плавання за програмою Спартакіади учнівської молоді. В змаганнях взяли участь 18 команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Всі учасники змагань продемонстрували неабиякий хист до плавання та показали себе справжніми золотими рибками.

Відтак, серед команд учнів 4-5 класів перемогу вибороли учні спеціалізованої школи № 307, друге місце посіли учні спеціалізованої школи № 301 імені Ярослава Мудрого, бронзові нагороди дістали учні загальноосвітнього навчального закладу № 308. Серед збірних команд найкращими стали учні гімназії «Троєщина», друге місце посіла команда спеціалізованої школи № 307, на третьому місці – команда ліцею № 293.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а команди-переможниці – кубками.

Вітаємо переможців та учасників змагань. Бажаємо загартовуватися та переможною ходою крокували в житті на Славу України!