Головна  →  Новини  →  16 вересня 2020

Сьогодні ще можна проголосувати за проекти, які змінять Деснянський район

Сьогодні ще можна проголосувати за проекти, які змінять Деснянський район

Сьогодні ще можна проголосувати за проекти, які змінять Деснянський район

Увага, деснянці!

Голосування за проекти Громадського бюджету-5 продовжено. Через технічні особливості налаштування електронної системи голосування автоматично буде продовжено на 24 години, тобто до 24:00 16 вересня. Таке рішення прийнято у зв’язку зі збоями в роботі електронної системи, які не дозволяли голосувати за проекти. Це офіційно підтверджено відповідальним за роботу та належне функціонування електронної системи директором Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Нагадаємо, що проголосувати за проєкти ГБ можна на сайті – https://gb.kyivcity.gov.ua/. Необхідно натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку до 5 проектів, які ви хочете підтримати.

Нагадуємо, кошторис Громадського бюджету-5 складає 170 млн грн. Ці кошти міська влада виділяє для розвитку місцевого самоврядування, демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю.

На ГБ-5 рекордні понад 840 команд подали у різних сферах розвитку міста понад 1700 проектів на загальну суму майже 1 млрд гривень.

Також кияни можуть обрати проекти для голосування у категоріях: «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)», «Культура, туризм», «Здоров’я», «Соціальний захист, інклюзія» , «Дороги, транспорт» , «Екологія» , «Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)» , «Інформаційні технології (ІТ)».

Не проґав свій шанс – проголосуй за проєкти, які змінять Деснянський район!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА