Головна  →  Новини  →  15 липня 2020

Віталій Кличко: «Власники 222 дачних ділянок на Русанівських садах вже отримали компенсацію»

Віталій Кличко: «Власники 222 дачних ділянок на Русанівських садах вже отримали компенсацію»

 

Власники 222 дачних ділянок на Русанівських садах, де відбувається будівництво частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу, вже отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

 «Будівництво мостового переходу не зупиняється нi на день. Наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту. Монтують шумозахисні бар’єри на ділянці – Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту», – розповів Віталій Кличко.

 Як зауважив мер Києва, вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять уздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

 «Місто діє у правовому полі. Нещодавно в судовому порядку було вирішене питання щодо ще трьох таких ділянок. Люди отримали за них грошову компенсацію. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію. Закликаю активістів Русанівських садів, дачі яких не підпадають під знесення: припиніть чинити супротив будівництву вкрай важливого об’єкта для транспортної інфраструктури міста! Подільсько-Воскресенський міст потрібен киянам. І ми його добудуємо!» – наголосив Віталій Кличко.

 https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vlasniki_222_dachnikh_dilyanok_na_rusanivskikh_sadakh_vzhe_otrimali_kompensatsi/.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА