Головна  →  Новини  →  19 травня 2020

XIV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

XIV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

 

Увага, деснянці!

В цьому році, вже у XIV раз проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з БФ «Об’єднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України, Українською молодіжною правничою асамблеєю за підтримки Уповноваженого Верховної Рада України з прав дитини Людмили Денісової, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та за участі Офісу Ради Європи в Україні, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

До участі у конкурсі запрошуються учні закладу загальної середньої освіти України, віком до 18 років.

Довідка.

Вперше конкурс шкільних малюнків «Мої права» був проведений у 2006 році для вихованців Мар’їнської загальноосвітньої школи-інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ім.. Макаренка та Донецької школи-інтернату № 1 для сиріт та дітей, позбавлених батьківського (за ініціативи Студентської ради економіко-правового факультету Донецького національного університету).

З 2009 року конкурс став проводитися на загальнонаціональному рівні. З 2009 по 2019 роки співорганізатором конкурсу виступила Координаційної рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Міністерство юстиції України.

З 2013 по 2019 роки партнером конкурсу став Координатор проєктів ОБСЄ.

З 2017 року за ініціативи Міністерства юстиції України конкурс перейменовано на Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».

У 2017 році конкурс визнаний одним з кращих 100 практик молодіжної роботи в Україні.

З 2020 року конкурс повернено первинну назву – Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права».

Протягом 14 років у конкурсі взяло участь майже 80 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилася у 250 разів).

Контактні дані Оргкомітету: uccplec@gmail.com, тел: 095-503-10-91.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА