Головна  →  Новини  →  11 вересня 2019

Триває боротьба зі стихійною торгівлею, хаотичним паркуванням, захаращенням території по вулиці Електротехнічній

 

Стан вулиці Електротехнічної протягом тривалого часу залишається проблемним, а в сезон реалізації баштанних культур ще більше збільшується кількість порушень як правил дорожнього руху, торгівлі у невстановлених місцях, так і Правил благоустрою, адже відбувається торгівля з вантажних автомашин на проїзній частині вулиці після якої залишається незадовільний санітарно-технічний стан проїзної та зеленої зон.

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков разом із депутатом Київради Юрієм Зубком провів виїзну нараду з питання розгляду звернення ГО «Бізнес захист контроль» щодо відновлення зелених насаджень, знищених у ході проведення сезонного ярмарку по вул. Електротехнічній.

За результатами обстеження вказаної території та опрацювання проблемних питань по вул. Електротехнічній надано доручення відповідним службам та організаціям впорядкувати розміщення паркувальних місць вздовж проїзної частини по вул. Електротехнічній; створити умови для вільного заїзду карет швидкої допомоги та іншого транспорту до підприємств, розташованих на цій вулиці, . Також не оминули стороною питання необхідності посилення контролю інспекторами поліції за припиненням несанкціонованої торгівлі на вул. Електротехнічній. Організаторам проведення сезонної ярмарки доручили відновити зелену зону, привести свою діяльність відповідно до правил торговельного обслуговування, дотримуватися належного санітарного стану підпорядкованої території, встановити біотуалети та розмістити інформаційні стенди з детальною інформацією про організаторів ярмарки.

Довідково.

Участь у виїзній нараді також взяли директор КП УЗН Деснянського району Євген Карп, заступник директора КП «Київська спадщина» Сергій Мельничук, представники Управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, ТОВ «Тек-принт», ГО «Бізнес захист контроль», Деснянського РУ ГУ Національної поліції в м. Києві та структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Оперативне інформування киян

Повідом про корупцію:
Тел. 546-20-55
електронна адреса: gsvpo_desnrda@kmda.gov.ua

Підписка на новини від Деснянської РДА